Lyžařské středisko Alpe Lusia - Moena/Bellamonte se nachází v údolí Val di Fiemme a zároveň v údolí Val di Fassa, v nadmořské výšce  1 367 až 2 340 m. Pro lyžování a snowboarding je k dispozici 27,5 km sjezdovek, 5 sedačkových lanovek, jeden vlek a dvě moderní kabinové lanovky. Areál garantuje vynikající lyžování a dlouhou sezónu díky modernímu systému programovaného zasněžování. Je zde přítomný velký počet služeb, mezi nimiž dětský miniclub na sněhu, lyžařské školy a půjčovna lyžařského vybavení.

Z Moeny v údolí Fassa se lyžařské středisko rozprostírá nad Alpe Lusia směrem k Bellamonte, které je součástí údolí Val di Fiemme. Většina sjezdovek se nachází nad hranicí stromů. Moderní sedačkové a kabinkové lanovky propojují toto jedinečné středisko zimních sportů v Dolomitech, které jsou na seznamu světového dědictví UNESCO. Venku na sjezdovkách si můžete vychutnat úžasný výhled na Rosengarten, Langkofel, Pale di San Martino, Latemar a Lagorai. Milovníci freestylu najdou ideální terény ve snowparku La Morea, zatímco o rodiny s dětmi je ideálně postaráno v dětských areálech.

Lyžařské informace

Poloha: 1 367 - 2 340 m (převýšení 973 m)

Celková délka sjezdovek: 27,5 km (12,9 km modrých, 10,6 km červených, 4 km černých)

Celkový počet vleků: 8 + 3 (dětské)

Lyžařská mapa střediska

Hotel Stella Alpina

Cena zahrnuje: polopenze, parkování, aktivity, ...

Hotel Stella Alpina *** leží poblíž centra alpského městečka Bellamonte, 6 km od Predazza  a 3 km od lyžařského centra Bellamonte – Lusia. Nabízí komfortní ubytování, restauraci, bar, wellness centrum, tělocvičnu, lyžárnu a internetové připojení WIFI.  Zastávka skibusu se nachází 50 metrů od hotelu. Od hotelu se snadno dostanete do lyžařských areálů Alpe Lusia, Latemar Obereggen, Alpe Cermis, Passo Rolle a Passo Valles.

Itálie / Val di Fiemme / Bellamonte/Predazzo

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.