Cavalese je atraktivní  turistické středisko ležící v oblasti Val di Fiemme na severu Itálie.  Z městečka vede soustava lanovek do oblasti Malga Nuova (2229 m.n.m.).

Oblast Val di Fiemme slučuje pod jednotným skipasem „Val di Fiemme-Obereggen“ 5 skiareálů. Navíc je v celé oblasti platný i skipas „Dolomity SuperSki“ který spojuje 12 lyžařských oblastí. Val di Fiemme-Obereggen“ nabízí 105 km sjezdovek v oblastech Alpe Cermis, Ski Center Latemar, Bellamonte-Alpe Lusia, Rolle, Lavaze-Oclini, 3 snowparky a bezplatný skibus. Sjezdovky sloučené pod „Dolomity SuperSki“ mají délku 1200 km.

Lyžařské informace

Středisko Alpe Cermis 

Poloha: 860 - 2 250 m (převýšení 848 m)

Celková délka sjezdovek: 24 km (10 km modrých, 9 km červených, 5 km černých)

Celkový počet vleků: 7

Lyžařská mapa střediska Alpe Cermis

 

Středisko Latemar ( Obereggen/​Pampeago/​Predazzo )

Poloha: 1 540 - 2 388 m (převýšení 1390 m)

Celková délka sjezdovek: 49 km (9,3 km modrých, 32,8 km červených, 6,9 km černých)

Celkový počet vleků: 18 + 4 koberce

Celková délka běžeckých tratí 100 km.

Lyžařská mapka střediska Latemar

 

4=3
7=6
Hotel Veronza

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Veronza **** leží v údolí Val di Fiemme 4 km od Cavalese na panoramatickém místě v blízkosti lyžařských sjezdovek a turistických tras. Nabízí komfortní ubytování, dvě restaurace, bar, vnitřní bazén, wellness centrum, fitness centrum, kvalitně vybavený dětský koutek, animační a sportovní program, lyžárnu a nádherné výhledy na vrcholky Dolomit. Hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu k vlekům zdarma

Itálie / Val di Fiemme / Cavalese

Residence des Alpes

Residence des Alpes *** leží v nadmořské výšce 1000 metrů n.m., 2 km od městečka Cavalese a 1,5 km od lanovky Alpe Cermis. Nabízí komfortní ubytování v zařízených apartmánech, sluneční terasu, zahradu, wellness centrum s vnitřním bazénem, vířivkou a saunami, fitness centrum, restauraci, bar a neplacené parkoviště. Hned u residence je zastávka skibusu.

Itálie / Val di Fiemme / Cavalese

4=3
7=6
Residence Veronza

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Residence Veronza **** leží v údolí Val di Fiemme 4 km od Cavalese na panoramatickém místě v blízkosti lyžařských sjezdovek a turistických tras. Nabízí komfortní ubytování v apartmánech, dvě restaurace, bar, vnitřní bazén, wellness centrum, fitness centrum, kvalitně vybavený dětský koutek, animační a sportovní program, lyžárnu a nádherné výhledy na vrcholky Dolomit. Lyžařský vlek Doss Dei Laresi  (nástupní místo v rezortu Alpe Cermis) je vzdálen 3 km od hotelu.

Itálie / Val di Fiemme / Cavalese

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.