Možnost on-line platby
5=4
7=6
Pytloun Wellness Travel Hotel Liberec

Od 964 Kč za osobu

sleva až 1054 Kč

Cena obsahuje: snídaně, vstupy, parkování

Pytloun Wellness Travel Hotel*** Liberec leží v klidné části Liberce na ulici s původní roubenou zástavbou ze 17. století. Nabízí komfortní ubytování, luxusní wellness centrum se saunovým světem a venkovním bazénem, restauraci, lyžárnu a výbornou polohu pro objevování Jizerských hor.

Česká republika / Jizerské hory / Liberec

Možnost on-line platby
Hotel Antonie

Hotel Antonie

0,1,2,3,4,5,6,7 nocí

Od 1 995 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, sportoviště, aktivity

Luxusní Hotel Antonie **** v Jizerských horách jen 15 minut chůze od Frýdlantského zámku. Nabízí luxusní ubytování, elegantní wellness centrum, krytý i venkovní bazén, restauraci, bar, konferenční prostory a sportovní zařízení včetně fitness centra, squashe a tenisových kurtů. Hned u hotelu je hostům k dispozici ekologické jezírko s plaveckou zónou.

Česká republika / Jizerské hory / Frýdlant

Možnost on-line platby
Wellness hotel Babylon

Wellness hotel Babylon

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 3 620 Kč za pokoj


Cena obsahuje: snídaně, vstupy, aktivity

Wellness hotel Babylon je doslova rájem pro rodiny s dětmi a milovníky adrenalinu, zábavy a společenského vyžití. Nabízí komfortní ubytování, atraktivní prostředí, bohatou nabídku volnočasových aktivit a skvělou gastronomii.

Česká republika / Jizerské hory / Liberec

Možnost on-line platby
Horské lázně Bedřichov

Od 9 990 Kč za osobu


Cena obsahuje: plná penze, vstupy, parkování, procedury, aktivity

Horské lázně Bedřichov leží na Malinovém Vrchu v nadmořské výšce 826 m n.m. v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou. Nabízejí komfortní ubytování, vnitřní bazén, fitness centrum, komplexní lázeňský servis, krásné horské prostředí, terasu s výhledem na horu Ještěd a ideální podmínky pro cykloturistiku a pěší výlety.

Česká republika / Jizerské hory / Bedřichov


jizerske-hory


Jizerské hory jsou nejsevernějším pohořím Česka a patří mezi nejčistší hory u nás. Pohoří bylo nazváno podle řeky Jizery, která pramení na svazích Smrku, což je nejvyšší hora české části hor. Toto místo je ideální destinací pro milovníky autentických zážitků  v horské přírodě včetně horských túr, cyklo výletů, nordic walkingu či třeba jen procházek po horských loukách a stráních v rámci poklidné rodinné dovolené.

Během zimy vás uchvátí zasněžená romantická údolí, kopce poseté roubenými chalupami, v létě hluboké lesy, nesčetné vodopády, které jsou k vidění od jara, horské louky či zdejší slatě.  Jizerská příroda je rozmanitá a je také domovem mnohých chráněných druhů rostlin i zvířat. Při troše štěstí na ně při svých toulkách jizerskou přírodou, třeba během Vaší rodinné dovolené, skutečně narazíte.

Hlavní sportovní areály Jizerských hor jsou Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov.

Přihlaste se k odběru novinek