Vyberte si destinaci

Naše nejvyšší pohoří je již tradiční baštou turistů a dnes už i milovníků horských a trekingových kol. Trasy pro pěší i cyklotrasy jsou šetrné k chráněným oblastem a jistě nabídnou dostatek možností k výletům. A co v zimě? Samozřejmě na lyže. Vrchlabí, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Špindlerův Mlýn jsou vděčnými cíli, které stojí za to navštívit. Opravdu každý si zde může najít svah nebo běžeckou stopu, která mu bude vyhovovat. V mnoha horských střediscích najdete i nově vybudované zábavní parky.

Krkonoše jsou označovány jako nejnavštěvovanější české pohoří a jistě k tomu přispívá pestrost přírody: horské louky a na druhé straně ledovcové kary, skalnaté hřebeny i údolí s typickými roubenkami, tiché slatě a rašelinová jezírka v sousedství krásných vodopádů, kterých je zde nejvíce.

Zdejší příroda je natolik mimořádná, že pro zachování jejího bohatství byly Krkonoše vyhlášeny národním parkem (1963) a jsou rovněž na seznamu biosférických rezervací UNESCO (1992).

Možnost on-line platby
5=4
7=6
Pytloun Wellness Hotel Harrachov

Pytloun Wellness Hotel Harrachov

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 2 350 Kč za osobu

sleva až 20%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, parkování, procedury, vstupy ...

Pytloun Wellness Hotel Harrachov **** leží v Harrachově pouhých 100 metrů od lyžařského vleku a 15 min pěšky od centra. Nabízí komfortní ubytování, restauraci s letní terasou, bar, luxusní wellness centrum s krásným výhledem na Čertovou horu, hernu a dobré zázemí jak pro obchodní klientelu tak pro rodiny s dětmi.

Česká republika / Krkonoše / Harrachov

GEO
Bílý Hořec

Pension Bílý Hořec se nachází v Horním Lánově u Vrchlabí. Pension rodinného typu poskytuje své služby rodinám s dětmi, cyklistům a hostům v turisticky vyhledávané oblasti Krkonoš. Ubytování je v dvou až čtyřlůžkových pokojích. Polopenze se podávána v restauraci penzionu formou švédských stolů nebo A la carte výběrem ze tří jídel. K relaxaci slouží terasa, zahrada a v letním období bazén. Pohodu si lze užít i v infrasauně, vířivce nebo při masáži. V okolí pensionu se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a v zimním období lyžování. WiFi a parkování je zdarma.

Česká republika / Krkonoše / Lánov

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.