Visla (Wisła) je malebné město v jižním Polsku v bezprostřední blízkosti hranic s Českou republikou. Wisła se nachází v srdci krásného horského regionu Beskydy. Jeho přitažlivost spočívá v kombinaci přírody, hor, sportovních možností a půvabu tradiční kultury.

Pro milovníky přírody je Visla doslova rájem. Obklopené horami, lesy a horskými potoky nabízí množství příležitostí k turistice, pěší turistice a cyklistice. Každé roční období přináší svůj jedinečný půvab, od rozkvetlých jarních louk až po zasněžené kopce zimy. Visla je známá tako jako jedno z větších lyžařských středisek v Polsku. Ve městě i okolí je kvalitní Infrastruktura ubytovací, turistická, vleky, trasy, půjčovny vybavení. Koná se zde pravidelně povícero významných folklórních akcí. Kulturní dědictví Visly je fascinující. Město má bohatou historii spojenou s regionálním folklórem, který je možné poznat prostřednictvím tradičních událostí, památek a muzeí. 

Milovníci kulinářských radovánek budou nadšení místní regionální kuchyní. Restaurace a kavárny nabízejí tradiční polské pokrmy a regionální speciality, což je neodmyslitelnou součástí jakéhokoli zájezdu. Pojeďte s námi do Visly a objevujte polské Beskydy... je to jen pár kilometrů za hranicemi s ČR a Slovenskem.

 

Možnost on-line platby
Hotel NAT Wisla (Ogrodzisko)

Hotel NAT Wisla (Ogrodzisko)

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 3 400 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: plná penze, snídaně ...

Hotel leží v malebném prostředí slezských Beskyd u potoka Malinka pod sjezdovkou Cieńków. Kromě ideální polohy uprostřed nádherné přírody hotel se může pochlubit příjemným wellness centrem, výbornou kuchyni a nabídkou volnočasových aktivit ve kterémkoliv ročním období.

Polsko / Slezské Beskydy / Visla

Možnost on-line platby
Hotel Gołębiewski Wisła

Hotel Gołębiewski Wisła

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 7 110 Kč za osobu

sleva až 7%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, ...

Velkolepý hotelový komplex s akvaparkem a saunovým světem leží v malebném turistickém středisku Wisła, kousek od českých hranic. Nabízí velmi komfortní ubytování, krásné výhledy, špičkovou gastronomii a výborné zázemí pro rodiny s dětmi.

Polsko / Slezské Beskydy / Visla

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.