Snovik je malá osada v údolí Tuhinj nedaleko malebného městečka Kamnik v regionu Horní Karniola ve Slovinsku. O osadě a termálích pramenech jsou dohledatelné záznamy již ve středověku. Název je odvozen od jasanového háje Jesenovik.

Ve vzdálenosti cca 3 km od obce Snovik se nachází nedávno vybudované lázně Snovik. Využívají zdejší termální vodu. Areál je celoroční a nabízí vnitřní i venkovní bazény, saunový svět a řadu dalších wellness a rekreačních programů a aktivit. V letním období jsou k dspozici tobogány a další bazény, krásné značené trasy a cyklostezky. Lokalita je perfektním místem pro klidnou aktivní i relaxační dovolenou.

 

Možnost on-line platby
Eco Terme Snovik

Eco Terme Snovik

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 8 700 Kč za pokoj

sleva až 10%

Cena zahrnuje: bez stravy, polopenze, aktivity, parkování, vstupy ...

Eco Terme Snovik **** jsou nejvýše položené lázně ve Slovinsku. Nacházejí se v srdci Tuhinjského údolí, necelou hodinu jízdy od Lublaně. Nabízejí krásnou lokalitu uprostřed malebné alpské přírody, komfortní ubytování, vnitřní bazénový komplex, venkovní bazén se toboganem, saunový svět, venkovní rekreační plochy a pestrou nabídku možnosti aktivního trávení volného času v každém ročním období.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Snovik

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.