San Martino di Castrozza  je noblesní lyžařskou lokalitou, která  leží cca 90 km východně od Bolzana, v široké kotlině obklopené hustými jehličnatými lesy, na úpatí dolomitského masívu Pale di San MartinoStředisko je doslova rájem pro lyžaře. V blízkosti městečka se nachází lanovky, které umožňují přístup na 45 km sjezdovek lyžařského karuselu Malghe a Colverde.
Sjezdovky se rozvíjejí po svazích s různými úrovněmi a poskytují optimální sněhové podmínky a slunce od prvních ranních hodin až do pozdního odpoledne. Sníh je zde zaručený systémem programovaného zasněžování. Rozličné trasy tvoří zajímavý a pestrý systém tvořený sjezdovkami obtížnými jako jsou "Direttissima", "Tognola Uno" či "Kristiania", středně obtížnými, panoramatickými a cvičnými v lyžařských školách. Pro děti jsou připraveny dva oddělené areály s pohyblivými koberci a cvičnými vleky. Pestrou nabídku ve středisku zimních sportů San Martino di Castrozza doplňují krásné běžecké tratě.

Lyžařské informace

Poloha: 1 404 - 2 357 m (převýšení 953 m)

Celková délka sjezdovek: 60 km (16 km modrých, 32 km červených, 12 km černých)

Celkový počet vleků: 21 + 3 (dětské vleky)

Lyžařská mapa

7=6
GH Hotel Fratazza

GH Hotel Fratazza

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 3 188 Kč za osobu

sleva až 25%

Cena zahrnuje: snídaně, aktivity, ...

GH Hotel Piaz  *** se skupiny Garibaldi Hotels leží v v alpské oblasti Pozza di Fassa (Val di Fassa), 400 metrů od vleků a sjezdovek skiareálu Catinaccio/Ciampedie a pár minut chůze od obchodů a restaurací v centru města. Nabízí komfortní ubytování, restauraci, bar, salonek s TV, vyhřívanou lyžárnu a parkoviště s omezeným počtem parkovacích stání.

Itálie / San Martino di Castrozza / Passo Rolle / San Martino di Castrozza

Možnost on-line platby
Family & Wellness Hotel Belvedere

Od 18 940 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Family & Wellness Hotel Belvedere  *** leží na úpatí Pale di San Martino, 300 metrů od centra San Martino di Castrozza, 200 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a 500 metrů od hlavního lyžařského střediska. Nabízí strategickou polohu v centru lyžařského střediska, komfortní ubytování, restauraci, americký bar, vnitřní bazén, wellness centrum, kulečník, nabíjecí stanici na elektroauta a internetové připojení WIFI. Hned u vstupu do hotelu je zastávka bezplatného skibusu

Itálie / San Martino di Castrozza / Passo Rolle / San Martino di Castrozza

4=3
7=6
Dolomity Clubres Sporting Residence

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Dolomity Clubres Sporting Residence *** leží v centru San Martino di Castrozza, 600 metrů od lyžařského střediska Colverde, poblíž obchodů, barů a restaurací a zastávky skibusu a místní veřejné dopravy. Nabízí ubytování v komfortních apartmánech, restauraci, bar, wellness centrum, vnitřní bazén, miniclub a garážové stání

Itálie / San Martino di Castrozza / Passo Rolle / San Martino di Castrozza

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.