Vyberte si destinaci

Středisko Tre Valli, situované v malebném prostředí italských Dolomit v oblasti Trentino, představuje ideální destinaci pro milovníky zimních sportů a horského prostředí. Je známé svou rozmanitostí tratí, které uspokojí jak začátečníky, tak i zkušenější lyžaře. Síť sjezdovek o délce několika desítek kilometrů nabízí nezapomenutelné zážitky pro všechny úrovně dovedností. Kromě klasických sjezdovek si zde mohou lyžaři užívat i přírodní stopy, které vedou překrásným horským terénem.

Tre Valli nekončí pouze u lyžování. Po sjezdu z hor si můžete vychutnat bohatou nabídku aprés-ski aktivit. Od tradičních italských restaurací s regionální kuchyní až po útulné bary a večerní akce. Návštěvníci mohou také využívat wellness centra a relaxačních zařízení, aby si odpočinuli a nabrali síly na další den na svahu.

Hotel San Giusto

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel San Giusto *** leží v alpském městečku Falcade, 800 metrů od nejbližší sjezdovky a 200 metrů od centra města. Nabízí restauraci, bar, terasu, hernu, kulečník, wellness centrum se saunou, vyhřívaný vnitřní bazén, animační program pro děti a hotelový skibus.

Itálie / Tre Valli / Passo San Pelegrino Falcade

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.