Pampeago-Predazzo-Obereggen

Ski Center Latemar:
Nadmořská výška 1500 - 2500 m.n.m.
Zasněžování v celém areálu
Počet kabinek 2
Počet lanovek 14
Počet vleků 2

Obtížnost sjezdovek a počet kilometrů v Latemar:
- černá 7 km 
- červená 32 km 
- modrá 11 km 
Celková délka sjezdovek: 50 km. Celková délka běžeckých tratí 100 km.

 

Největší lyžařské středisko v oblasti Val di Fiemme-Obereggen. Toto lyžařské středisko, kterému dominuje pohoří Latemar, umožňuje návštěvníkům pohybovat se mezi Trentinem a Alto Adige. Obereggen, Pampeago a Predazzo nabízejí 18 vysoce moderních vleků a lanovek, které zajišťují přepravu lyžařů z 1 550 metrů do 2 500 metrů nad mořem. Celkem je zde 50 kilometrů dokonalých sjezdovek. Lyžařské středisko Ski Center Latemar nabízí v zimní sezoně bohatý výběr dokonale upravených a zaručeně zasněžených sjezdovek, zábavu, apre-ski odpoledne, nádherná panoramata, vynikající kuchyni a různé možnosti pro strávení odpoledne v jedné z 10 typických horských chat s hudbou a zábavou.
Zábava je zaručena i večer. Každé úterý, čtvrtek a pátek od 19.00 do 22.00 hod je možné lyžovat či sáňkovat na osvětlených sjezdovkách (Obereggen). Příležitost pro spojení sportu a zimních radovánek s hudbou - apres-ski (vše zahrnuto v týdenním nebo sezonním skipasu).
Na milovníky snowboardu čeká vzrušení v snowparku s třemi jump sjezdy, třemi rail a jedním halfpipe sjezdem dlouhým 80 metrů.
A dále je zde Alpine Coaster Gardoné: saně vlečené monorailem, s dvěma kilometry skoků, tunelů, prudkých sjezdů a prudkých zatáček, neboli divoká, ale zcela bezpečná zábava uprostřed netknuté přírody v lesích pohoří Latemàr. K této atrakci pro dospělé i děti vás z Predazzo zaveze moderní kabinová lanovka Predazzo-Gardoné, do více než 1 650 metrové výšky.
Sáňkařská dráha v Obereggenu má i stezku pro pěší.
Skokanský areál v Predazzo je jedním z nejlepších na světě a byl již několikrát dějištěm světového poháru. Nachází se uprostřed zelené přírody lokality Stalimen a je vybaven 6 různými skokanskými můstky a můstkem pro začátečníky, které jsou přístupné po celý rok. Rozkládá se na prostoru o ploše 30.000 m² s tribunou, parkovišti, malou sedačkovou lanovkou, budovou s různými službami a maxi obrazovkou. Konal se zde v okolí Alpe Cermis, Tesero, Cavalese také světový pohár v bězích na lyžích.

TIP: Sport hotel Pampago*** nad obcí Tesero, v Ski Center Latemar, v regionu Val di Fiemme. Příjemný hotel hned u sjezdovky. Správná volba pro rodiny s dětmi i náročné lyžaře. Středisko je součástí Dolomiti Superski.

Prohlédněte si lyžařskou mapu ve dostatečné velikosti.

 

Možnost on-line platby
BR
Sport Hotel Pampeago

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Příjemný a oblíbený sport hotel leží uprostřed lyžařského střediska Ski Center Latemar jen 70 metrů od nástupní stanice lanovky. Fantastická poloha, skvělé podmínky pro zimní lyžařské pobyty i letní sporty, animační programy, wellness centrum s bazénem a velmi chutná kuchyně zaručí vydařenou dovolenou.

Itálie / Val di Fiemme / Latemar

Možnost on-line platby
Good Life Hotel Zirm

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Good Life Hotel Zirm *** leží na úpatí hory Latemar, přímo u sjezdovek a lanovky, 400 metrů od lyžařského centra Obereggen. Nabízí strategickou polohu u lyžařského střediska, komfortní ubytování, prostorný bazénový komplex, dětskou hernu, wellness centrum se saunou a parní lázní, posilovnu, vyhřívanou lyžárnu a parkování zdarma. Pobyt si užijete i díky skvělé kuchyni.

Itálie / Val di Fiemme / Latemar

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.