Sv. Filip i Jakov je malebné městečko nacházející se na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku. Své jméno získalo podle dvou místních kostelů zasvěcených svatému Filipovi a Jakobovi. Město je obklopeno nádhernou přírodou, kterou tvoří zalesněné kopce a křišťálově čisté moře. Díky tomu je Sv. Filip i Jakov ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v příjemném prostředí.

Kromě toho, že město nabízí nádherné pláže, můžete se také vydat na výlet do okolí. Doporučujeme navštívit Národní park Krka, který se nachází v blízkosti města Šibenik. Park je proslulý svými vodopády a krásnou přírodou, kterou tvoří řeka Krka a její okolí. Dalším místem, které byste si neměli nechat ujít, je Zadar. Toto historické město je plné památek, jako je například Římský fórum, Katedrála sv. Anastázie a Muzeum starověkého skla. Kromě toho je Zadar také známý svým nádherným západem slunce, který si můžete vychutnat na místní promenádě.

Pokud máte rádi dobrodružství, můžete se také vydat na výlet do pohoří Velebit, které se nachází v blízkosti města. Toto pohoří je ideálním místem pro pěší turistiku a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

Možnost on-line platby
Hotel Villa Donat

Hotel Villa Donat

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 6 880 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, animace, aktivity, ...

Hotel Villa Donat **** / *** je zrekonstruovaná historická vila s elegantním interiérem ležící přímo v centru malebného městečka Sv. Filip i Jakov, asi 150 metrů od městské pláže. Přestože je vila moderně zařízena, zachovala si neodolatelné kouzlo minulých časů. Nabízí komfortní ubytování, restauraci, bar s terasou, venkovní bazén s vířivkou, dětský bazén a internetové připojení WIFI.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Sv. Filip i Jakov

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.