Vyberte si destinaci

V Panamě si na své přijdou opravdu všichni – od milovníků odpočinku u nádherných pláží s bílým pískem, přes dobrodruhy toužící po poznávání úchvatné panamské přírody až po milovníky historických památek.

Panama má rozlohu o něco menší než Česká republika a pouze 3,17 milionu obyvatel. V celé Panamě naleznete vlídné přivítání a přátelskou pohostinnost.

Můžete zde vyzkoušet národní kuchyni, např. čtvercové tamales v banánové slupce, horké křupavé empanadas nebo panamskou populární pochoutku z ryby – ceviche.

Mezi nejvyhledávanější místa Panamy patří její hlavní město Ciudad de Panama s nádherným historickým centrem přezdívaným „koloniální Panama“.

Panama je v našem povědomí spojena v souvislosti s Panamským průplavem, který v současnosti patří k nejvýznamnějším vodním cestám na světě. Vznikl přehrazením řeky Río Chagres a má délku 82 km. Díky němu je cesta mezi Atlantským a Tichým oceánem je výrazně zkrácena.

Riu Playa Blanca

Hotel Riu Playa Blanca (All Inclusive 24h) se nachází na pobřeží Playa Blanca v Panamě. Jeho exkluzivní služba All Inclusive 24h a jejich kompletní zázemí nabízí všem svým klientům spoustu aktivit, sportu a zábavy a dělá z jejich pobytu báječnou dovolenou.

Panama / Provincie Coclé / Playa Blanca

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.