Ladek-Zdrój, malé a malebné město ležící v jihozápadním Polsku, láká návštěvníky svou přírodní krásou a léčivými prameny. Nachází se v údolích Krkonoš a Jeseníků, což poskytuje nádherné panoramatické výhledy a příležitosti k procházkám v okolních lesích.

Město je známé svými lázněmi, kde místní minerální prameny nabízejí léčivé vody pro relaxaci a regeneraci. Historie Ladek-Zdrój sahá až do středověku, což přidává k jeho kouzlu historické budovy a malebné uličky. Mezi významné pamětihodnosti patří kostel svatého Jana Křtitele a historický park zámku Kynast.

Město hostí také různé kulturní a sportovní akce, které přitahují návštěvníky z celého regionu. Bez ohledu na to, zda jste zde pro relaxaci v lázních, objevování historie nebo prozkoumávání okolní přírody, Ladek-Zdrój nabízí příjemné prostředí pro odpočinek a obdivování krás Polského krajinného pohledu.

Možnost on-line platby
Rekreační středisko Geovita Lądek Zdrój

Od 3 910 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, ...

Rekreační středisko Geovita Lądek Zdrój se nachází v srdci Zlatých hor, a je vynikající základnou pro lyžaře. Hosté zde mohou zažít relaxaci a odpočinek v lázeňském centru, využít wellness procedury nebo si vychutnat tradiční polskou kuchyni v hotelové restauraci.

Polsko / Dolní Slezsko / Lądek Zdrój

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.