icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Senec

Toto především letní turistické centrum je atraktivní kvalitním životním prostředím a blízkostí rekreačního areálu Slunečných jezer. Oblíbila si ho i Marie Terezie. Horké léto a osvěžující voda, sluneční svit až 2200 hodin ročně, kvalitní ubytování a možnosti stravování, to vše dělá Senec tak přitažlivým. Sezónu otevírá kulturní akce Senecké léto. Na Slunečných jezerech můžete jezdit na lodičkách, vodních kolech, zahrát si volejbal, tenis, fotbal, minigolf. Hotely mají pro turisty nachystaný bohatý welness program. Okolím vede krásná cyklotrasa, kterou rádi krouží i bruslaři. Na Slunečných jezerech – Sever je od léta 2004 otevřený Aquapark, napojený na vrt termální vody.

Skrýt popis

Ubytování Senec

  Kongresový a rodinný hotel Senec, Senec, Sluneční jezera, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 750 Kč
cena od:
Wellness hotel Relax se nachází přímo na břehu Slnečných jezer u akvaparku v Senci. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí vstupy do akvaparku, animační programy, herní zónu, dvě výborné restaurace a pestré možnosti aktivního odpočinku.
  Hotel Zátoka, Senec, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 125 Kč
cena od:
Hotel Zátoka *** leží v živém letovisku přímo na břehu zátoky Slunečních jezer. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, relaxační centrum, chutné jídlo a nádherné výhledy na jezero. Atraktivní prostředí, pestrá nabídka sportovních a společenských atrakcí, akvapark a krásné okolí zaručí neopakovatelnou dovolenkovou atmosféru.
Facebook