icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Turčianske Teplice

Lázně Turčianske Teplice patří mezi nejstarší a nejvíce navštěvované lázně v Evropě. Leží v nadmořské výšce 518 metrů na mořem na úpatí Velké Fatry asi 35 km od Banské Bystrice. Svou oblibu si získaly díky teplé léčivé vodě s blahodárnými účinky na pohybové ústrojí, močové cesty a neurologické onemocnění, malebnému prostředí  a bohaté nabídce volnočasových aktivit. Okolí nabízí pestré možnosti rekreačního vyžití v kterékoliv roční době. Na své si přijdou milovníci turistiky, Nordic Walking, cykloturistiky, horských kol, jízdy na koních a v zimě lyžování a bruslení. Rodiny s dětmi určitě nadchne výjimečný chrám vodní zábavy – Spa & Aquapark, který byl slavnostně otevřen v roce 2007 a jako jediný na Slovensku využívá termální léčivou vodu. V lázních nechybí ani bohatá nabídka kulturních a společenských akcí včetně tanečních zábav, koncertů, tvořivých dílniček, sportovních přenosů a dalších.

Lázeńský hotel Royal Palace v Turcianských Teplicích. Na Slovensko s CK Geovita.
Nově otevřený lázeňský a léčebný Royal Palace*****. Luxusní místo i atmosféra.
Turčianské Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
Lázně Turčianske Teplice. Dovolená ve slovenských lázních s CK Geovita.
Spa & Aqua lázně Turčianske Teplice. Dovolená na Slovensku s CK Geovita.
Turčianské Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
Turčianské Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
Turčianské Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
Skrýt popis

Ubytování Turčianske Teplice

  Hotel Royal Palace, Zlaté Kupele, Turčianské Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
5 900 Kč
cena od:
V 2018 zrekonstruovaný hotel Royal Palace**** představuje jedno z nejluxusnějších ubytovacích zařízení na Slovensku. Nabízí opravdu královský luxus, regeneraci a relax. Historická atmosféra hotelu a špičkové služby dají pobytu na tomto místě punc výjimečnosti.
  Hotel Velká Fatra, Turčianské Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 770 Kč
cena od:
Moderní hotel Veľká Fatra po komplexní rekonstrukci nabízí ubytování v 4* části i 3* části. Překvapí stylovým vybavením pokojů a bohatou nabídkou poskytovaných služeb na velmi vysoké úrovni. Leží na úpatí výběžku Velké Fatry a poskytuje nádherné výhledy do okolí.
  Lázeňský hotel Aqua, Turčianské Teplice, Slovensko, CK Geovita
4 450 Kč
cena od:
Hotel Aqua je situován přímo na lázeňské kolonádě městečka Turčianské Teplice. Svým hostům nabízí prakticky vybavené pokoje po kompletní rekonstrukci. Krásné okolí Turčianských Teplic poskytuje pestré možnosti trávení volného času.
Facebook