Laško je vyhlášené lázeňské a pivovarnické městečko. Laško je rovněž název regionu, kde se spojuje pohoda a zdraví, včelařství a bylinářství. Ve městě pod hradem, ve kterém je vyhlášená michelinská (2021) restaurace, hned u řeky Savinja, se nacházejí lázně Thermana Laško. Lázně nabízí moderní a atraktivní lázně, bazény i tobogány. První zmínka o Lašku je už ze 13.století. Pivovar byl v Lašku založený v roce 1825.
K pohodovým vycházkám nebo projížďkám na kolech láká malebné údolí řeky Savinja, podél které vedou perfektně značené cyklotrasy i pěší trasy. Údolím se táhnou snadné, kopcovitým terénem pak další trasy různých obtížností. Termální lázně a moderní vodní svět Laško jsou ideální pro relax spojený s nenáročným pohybem a především dobrým jídlem a pivem. Ve městě i v lázních jsou všude přítomné cyklomapy, turistické mapy, tipy na výlety, animace, programy a kulturní akce, které se v místě nebo lázních dějí. Nádherný výhled na celou oblast vám poskytne vrchol Hum přímo nad Laškem anebo kostelík Sv. Michala na protějším kopci.

Trasy podél řeky vedou i do nedalekého města Celje, které bez diskuse patří k místům, která stojí za to vidět. Město má neskutečně bohatou historii, která sahá až do dob antického Říma. Mnohé z těch dob si může prohlédnout v podzemích města na živo. Nad městem se týčí středověký hrad, jehož panovník byl spojen i s ćeskými zeměmi. Město má krásnou atmosféru a pro hravé je zde parádní interaktivní vzdělávací centrum, ve kterém ztratíte pojem o čase. V regionu Laško i okolí včetně turistického města Celje se zaručeně nudit nebudete. 

Možnost on-line platby
Hotel Thermana Park Laško

Od 11 358 Kč za osobu

sleva až 20%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Thermana Park Laško **** je moderní hotel s lázněmi. Lázně, skvělá gastronomie, termální bazény a saunový svět, venkovní vodní rodinný areál s tobogány, ajurvedské lázně, masáže, procedury, fitness centrum, restaurace, kavárny, kongresové centrum, animační programy a ideální výchozí místo pro objevování okolní přírody.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Laško

Možnost on-line platby
Hotel Zdraviliště Laško

Hotel Zdraviliště Laško

7, 2, 4, 6, 5 nocí

Od 5 094 Kč za osobu

sleva až 20%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Thermana Park Laško **** je moderní hotel propojený s lázněmi. Nabízí termální centrum s bazény a saunovým světem, venkovní vodní rodinný areál s tobogány, ajurvédské lázně, fitness centrum, restaurace, kavárny, kongresové centrum, animační programy a ideální výchozí místo pro objevování okolní přírody.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Laško

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.