Laško je vyhlášené lázeňské a pivovarnické městečko. Laško je rovněž název regionu, kde se spojuje pohoda a zdraví, včelařství a bylinářství. Ve městě pod hradem, ve kterém je vyhlášená michelinská (2021) restaurace, hned u řeky Savinja, se nacházejí lázně Thermana Laško. Lázně nabízí moderní a atraktivní lázně, bazény i tobogány. První zmínka o Lašku je už ze 13.století. Pivovar byl v Lašku založený v roce 1825.
K pohodovým vycházkám nebo projížďkám na kolech láká malebné údolí řeky Savinja, podél které vedou perfektně značené cyklotrasy i pěší trasy. Údolím se táhnou snadné, kopcovitým terénem pak další trasy různých obtížností. Termální lázně a moderní vodní svět Laško jsou ideální pro relax spojený s nenáročným pohybem a především dobrým jídlem a pivem. Ve městě i v lázních jsou všude přítomné cyklomapy, turistické mapy, tipy na výlety, animace, programy a kulturní akce, které se v místě nebo lázních dějí. Nádherný výhled na celou oblast vám poskytne vrchol Hum přímo nad Laškem anebo kostelík Sv. Michala na protějším kopci. V regionu Laško se zaručeně nudit nebudete. 

Hotel Thermana Park Laško

Hotel Thermana Park Laško **** je moderní hotel s lázněmi. Lázně, skvělá gastronomie, termální bazény a saunový svět, venkovní vodní rodinný areál s tobogány, ajurvedské lázně, masáže, procedury, fitness centrum, restaurace, kavárny, kongresové centrum, animační programy a ideální výchozí místo pro objevování okolní přírody.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Laško

Hotel Zdraviliště Laško

Hotel Thermana Park Laško **** je moderní hotel propojený s lázněmi. Nabízí termální centrum s bazény a saunovým světem, venkovní vodní rodinný areál s tobogány, ajurvédské lázně, fitness centrum, restaurace, kavárny, kongresové centrum, animační programy a ideální výchozí místo pro objevování okolní přírody.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Laško

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.