Lázně Rogaška Slatina jsou jedny z nejznámějších lázní v Slovinsku, nacházející se v malebném údolí podél řeky Sotla, která tvoří přirozenou hranici mezi Slovinskem a Chorvatskem. Lázně Rogaška Slatina jsou známé svými minerálními prameny a slavným lázeňským centrem. Místní léčivé minerální prameny jsou bohaté na minerály jako hořčík, vápník, draslík a síru, které mají pozitivní vliv na zdraví a působí blahodárně na tělo.

Návštěvníci se mohou těšit na luxusní lázeňské hotely, které nabízejí širokou škálu léčebných procedur a wellness služeb. Mezi nejpopulárnější lázeňské procedury patří minerální koupele, masáže, zábaly a inhalace. Kromě toho jsou lázně Rogaška Slatina ideálním místem pro odpočinek a relaxaci, díky svému klidnému a příjemnému prostředí.

V okolí lázní Rogaška Slatina lze navštívit mnoho historických a kulturních památek. Například můžete navštívit hrad Podsreda, který se nachází asi 10 km od lázní, nebo se projít malebnými uličkami města Rogaška Slatina a navštívit zdejší kostel sv. Kunhuty. Poblíž lázní se nachází také přírodní park Kozjansko, kde můžete vidět unikátní faunu a floru a vychutnat si nádherné výhledy na okolní krajinu.

Grand Hotel Rogaška

Grand Hotel Rogaška **** superior leží v centru lázeňského města Rogaška Slatina v Slovinsku, které je obdobou českých Karlových Varů. Nabízí širokou škálu wellness a lázeňských služeb, bazén, saunový svět, dvě restaurace, kavárnu, bar, venkovní terasu s výhledem na park, fitness centrum, vnitřní a venkovní tenisové kurty, golfové hřiště a unikátní lázeňské prostředí.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Rogaška Slatina

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.