Ptuj je jedno z nejstarších měst Slovinska. Leží asi 27 km na jihovýchod od Mariboru, tedy asi 4 hodiny autem z Brna. Jeho historie začíná už v době kamenné. V římských dobách bývalo toto město regionálním centrem s více než sto tisíci obyvateli. Nádherný historický vzhled města zůstal zachovaný dodnes. Většina budov v centru města jsou chráněny jako památky. Ve městě se nachází známé termální lázně, ve kterých je bazén s teplotou vody přesahující 40 °C.

Termální lázně Ptuj – to je dovolená ve stylu starého Říma, největší tobogán ve Slovinsku, golf, nejstarší vinný sklep, nejstarší památky Slovinska...

Zdejší lázně se rozkládají na více než 4200 metrů čtverečních vodních ploch s léčivou minerální termální vodou, s třinácti bazény (7 venkovních, 6 vnitřních), četnými skluzavkami, vířivkami, pomalou řekou, bazénem s vlnami a vodními masážemi. Pro relaxaci můžete využít sauny, masáže, koupele, parafínové obklady a různé terapie. Voda má blahodárný účinek na pohybové ústrojí a léčbu neurologických onemocnění.

Ve volném čase můžete vyrazit za památkami městečka turistickým vláčkem, který zastavuje přímo u lázní. Oblíbeným cílem turistů je Ptujský hrad, jehož západní věž je nejstarší dochovanou stavbou ve Slovinsku vůbec.

Možnost on-line platby
Mobilní domy Terme Ptuj

Od 23 741 Kč za pokoj

sleva až 5%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Mobilní domy Terme Ptuj *** jsou součástí termálních lázní Terme Ptuj ležících v jednom z nejstarších měst Slovinska – městě Ptuj. Leží přímo u vstupu do lázní, uprostřed upraveného kempu lemovaného řekou a bohatou vegetací. Rezort nabízí uvolněnou atmosféru, pohodlí,  klidné prostředí, pestrý výběr sportovních a rekreačních aktivit, možnost dokoupení polopenze v restauraci Zila a vstup do moderního thermalparku s tobogány a dalšími vodními atrakcemi.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Terme Ptuj

Možnost on-line platby
BR
Grand hotel Primus

Grand hotel Primus

2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 nocí

Od 4 233 Kč za osobu

sleva až 15%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, animace, parkování, vstupy ...

Grand Hotel Primus je luxusní hotel ležící v úchvatném historickém městě Ptuj. Hned vedle se nachází termální akvapark Thermalpark s toboganem a 18 jamkové golfové hřiště. Svým hostům nabízí luxus ve stylu starověkého Říma, elegantní wellness centrum, výborné gastronomické speciality a možnost relaxace a regenerace sil v překrásném prostředí.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Terme Ptuj

Možnost on-line platby
BR
Bungalovy Terme Ptuj

Bungalovy Terme Ptuj

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 2 960 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, animace, parkování, vstupy ...

Bungalovy Terme Ptuj **** leží v malé lázeňské vesničce obklopené zelenou oázou hned u hotelu Primus a cca 200 metrů od termálního akvaparku s největším tobogánem ve Slovinsku.  Svým hostům nabízí soukromí, pestrý výběr sportovních a rekreačních aktivit, možnost polopenze v restauraci Zila a neomezený vstup do moderního thermalparku s vodními atrakcemi.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Terme Ptuj

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.