Lázně Radenci leží na severovýchodě Slovinska poblíž hraničních přechodů s Maďarskem a Rakouskem cca 4 hodiny cesty autem z Brna.

Jsou vyhlášeny svou kvalitou a léčebnou vlastností zdejších minerálních vod. Obzvláště slavné se stali díky zdravotnímu centru „Tri srdca“, které nabízí rehabilitaci pacientů po infarktu, kardiovaskulárních operacích, s obtížemi krevního oběhu dolních končetin, anginou pectoris, vysokým tlakem, pacientů po mozkové mrtvici nebo s osteoporózou dolních končetin.

K dispozici je i tým lázeňských i specializovaných lékařů (internistů, kardiologů, fyzioterapeutů), kteří se starají o zdraví hotelových hostů 24 hodin denně. Mimo to se lázně mohou chlubit speciálním programem Ayurverda a bazénovým komplexem o rozloze 1.460 m2. Hostům nabízí své služby také kosmetický a kadeřnický salon, posilovna, 6 různých saun a solárium.

Každý den možno ve vyhrazených časech ve vstupní hale popíjet jedinečnou 100% přírodní minerální vodu Radenska bohatou na oxid uhličitý. Na samém okraji lázeňského parku můžete navštívit restauraci Park, která Vás potěší příjemnou domácí atmosférou.

Možnost on-line platby
BR
Hotel Radin

Hotel Radin

7, 2, 4, 8, 3, 5 nocí

Od 3 840 Kč za osobu

sleva až 25%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Elegantní hotel Radin leží ve slovinských lázních Radenci a nabízí velmi komfortní ubytování, termální bazény, bohatou nabídku wellness a relaxačních procedur, přímé spojení se zdravotním střediskem a velmi příjemnou lázeňskou atmosféru,

Slovinsko / Východní Slovinsko / Terme Radenci

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.