Körmend je historické městečko ležící v západním Maďarsku, v župě Vas. Leží 5 kilometrů od hranice s Rakouskem a poblíž národního parku Őrségi Nemzeti Park. Město bylo po dlouho dobu sídlem šlechtické rodiny Batthyány, která je považována za jednu z nejvýznamnějších maďarských rodin. Ve městě najdete hrad z 15. století a několik paláců, které patřily této rodině. 

Körmend je obklopen krásnou přírodou a nabízí bohatou historii a kulturu. Zde se nachází také moderní a komfortní hotel Mjus, který může sloužit jako skvělé výchozí místo pro objevování této oblasti. Město Körmend je známé svými historickými památkami a malebnými uličkami, které nabízejí skvělé možnosti pro procházky a objevování místní kultury. Mezi nejvýznamnější památky patří zřícenina hradu Körmend, kostel sv. Mikuláše a radnice, které všechny stojí v samotném centru města. Město také nabízí mnoho restaurací a kaváren, kde můžete ochutnat místní speciality.

Okolí Körmendu je rovněž bohaté na turistické atrakce. Na sever od města se rozkládá Národní park Őrség, který je známý svými lesy, loukami, jezery a historickými vesnicemi. Oblast je ideální pro turistiku, cyklistiku, rybaření a pozorování ptáků.

Město má i termální koupaliště a bazény, kterou jsou propojeny s hotelem Mjus. V areálu se nachází krytý bazén, tobogány saunový svět, fitness centrum

Celkově je Körmend a jeho okolí ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a malebnou lokalitu pro objevování místní historie, kultury a přírodních krás. Hotel Mjus pak nabízí komfortní a moderní ubytování pro ty, kteří chtějí mít vše na dosah ruky.

Možnost on-line platby
4=3
BR
Mjus World Resort & Thermal Park

Mjus World Resort & Thermal Park

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 4 550 Kč za osobu

sleva až 25%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, ...

Mjus World Resort a Thermal Park je elegantní designový hotel s termálním parkem, venkovními i vnitřními bazény, wellness centrem s velkým saunovým světem, dvěma tobogány, dětským bazénem, relaxační zónou. Italskou restaurací, pizzerii a bary. Leží na okraji města Körmend nedaleko rakouských hranic.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Körmend

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.