hotel Panorama

hotel Panorama

2,3,4 nocí

Od 1 120 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně, parkování, aktivity,

Hotelový komplex Panorama *** se nachází v lázeňském městě Teplice, v krásném, klidném prostředí, přímo pod hradem Doubravka, jen několik málo minut chůze od lázeňského centra a parků. Milovníci aktivního odpočinku ocení venkovní a vnitřní sportovní zázemí.

Česká republika / Severní Čechy / Teplice

Možnost on-line platby
Hotel Port

Hotel Port

2,3,5,6,7 nocí

Od 2 870 Kč za osobu

sleva až 1407 Kč

Cena obsahuje: snídaně, vstupy, program, sportoviště, aktivity,

4* hotel Port se nachází přímo na břehu Máchova jezera. Máte možnost si tak užívat písečné pláže přímo před hotelem, koupání, pohodu a atmosféru jako u moře. 

Česká republika / Severní Čechy / Doksy - Máchovo jezeroV regionu Severní Čechy najdeme spoustu zajímavých a turisticky nepřetížených horských oblastí s vhodnými trasami a terény pro pěší i cyklisty, mnoho hodnotných kulturně historických památek, přírodní nádrže i umělé vodní plochy. Krušné hory, Děčínská vrchovina, České středohoří, Lužické a Jizerské hory lákají hlavně svou rozmanitostí. Nezapomeňme na CHKO Labské pískovce, kde můžete obdivovat nejen pískovcovou krajinu, rozsáhlé lesy, ale i kulturní památky, především pak lidovou architekturu. Připomeňme hrad Frýdlant, Bezděz, zámek Sychrov, pevnost Terezín… A množství zajímavých měst, která můžou být cílem i východiskem dalších výletů: Ústí nad Labem, Liberec, Jablonec nad Nisou, Chomutov, Most, Teplice, Děčín a další.

Přihlaste se k odběru novinek