Ostrov Čiovo, nacházející se nedaleko chorvatského města Trogir, představuje malebnou destinaci s mnoha turistickými atrakcemi. S Trogirem na pevnině je propojen mostem. Pláže na ostrově jsou působivé - s čistou azurovou vodou a písečným nebo oblázkovým pobřežím jsou ideální pro odpočinek a slunění. Mezi nejoblíbenější pláže patří Saldun Bay, pláž Mavarštica a Okrug Gornji. Ostrov Čiovo také nabízí pestré možnosti sportovního vyžití. Milovníci potápění mohou objevovat fascinující mořský svět, zatímco ti, co preferují vodní sporty, mohou vyzkoušet windsurfing, šnorchlování nebo jachting na azurových vodách Jaderského moře. Za návštěvu určitě stojí starobylé vesnice a historické památky, jako je kostel sv. Petra a Pavela ve Slatine.Díky výhodné poloze můžete podniknout výlety do okolních destinací. Například město Split s historickým jádrem a Diokleciánovým palácem je snadno dosažitelné.

Ostrov Čiovo spojuje krásné pláže, historické památky a aktivní odpočinek, vytvářejíc ideální kombinaci pro turisty hledající nezapomenutelnou dovolenou.

Možnost on-line platby
Camping Sveti Križ

Camping Sveti Križ

7, 6, 5 nocí

Od za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, aktivity, ...

Camping Sveti Križ *** leží pár kroků od moře, ve čtvrti Arbanija na ostrově Ciovo, 4 km od historického městečka Trogir. Nabízí ubytování v klimatizovaných mobilních domech s terasou, bazén, bufet a parkování zdarma. Ve vzdálenosti 5 minut chůze od ubytování se nachází obchod s potravinami, restaurace, bufet, bar a tenisový kurt.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Ostrov Čiovo

Hotel Sveti Križ

Hotel Sveti Križ

7, 4, 6, 5 nocí

Od za pokoj


Cena zahrnuje: snídaně, parkování, ...

Hotel Sveti Kriz **** se nachází na ostrově Čiovo, jen 30 metrů od pláže a 4 km od centra města Trogir. Nabízí vlastní restauraci, bazén s terasou, wellness a fitness centrum, zázemí pro milovníky aktivního odpočinku a dostupnou vzdálenost od historického centra města Trogir.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Ostrov Čiovo

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.