Možnost on-line platby
4=3
7=6
BR
Camping Belvedere ***

Camping Belvedere ***

3,4,5,6,7,9,10 nocí

Od 3 872 Kč za pokoj

sleva až 472 Kč

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity

Camping Belvedere *** nabízí ubytování v mobilních domcích pro 6 osob typu Happy Premium. Malebný rodinný rezort ležící u pláže v dalmatském letovisku Seget Vranjica asi 5km od historického města Trogir dále nabízí nádherné výhledy na okolní moře a ostrovy, venkovní bazény s výhledem na moře, vodní nafukovací atrakce, kvalitní služby, pestrou nabídku restaurací a stánků s občerstvením a bohatý sportovní a animační program.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Trogir

Možnost on-line platby
5=4
7=6
Hotel Jadran

Hotel Jadran

5,7,9 nocí

Od 4 750 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, aktivity

Hotel Jadran leží přímo u pláže, uprostřed krásného lesoparku jen 3 km od historického města Trogir. Hosté zde najdou komfortní ubytování v hlavní hotelové budově nebo v depandancích, venkovní bazén s dětskou částí, vstup na pláž, výborné chorvatské speciality servírované ve dvou restauracích a příjemnou středomořskou atmosféru.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Trogir

Možnost on-line platby
7=6
Camping Belvedere ****

Camping Belvedere ****

4,5,6,7,9,10 nocí

Od 6 880 Kč za pokoj

sleva až 281 Kč

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity

Camping Belvedere **** nabízí ubytování v elegantních dřevěných mobilních domcích pro 5 a 6 osob typu Aspen a Redwood. V malebném rodinném rezortu ležícím u pláže v dalmatském letovisku Seget Vranjica asi 5km od historického města Trogir se můžete těšit na nádherné výhledy na okolní moře a ostrovy, venkovní bazény s výhledem na moře, vodní nafukovací atrakce, kvalitní služby, pestrou nabídku restaurací a stánků s občerstvením a bohatý sportovní a animační program.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Trogir

trogir-leto-2


Město Trogir, které v roce 1997 zařadili na seznam UNESCO, leží přibližně 27 kilometrů západně od Splitu a má přibližně 10 000 obyvatel. Původní historické jádro města se nacházelo na malinkém ostrůvku mezi ostrovem Čiovo a pevninou. V městečku se nachází loděnice, malebný přístav, ale i farmaceutický podnik a fabrika na zpracování tabáku.

Rozhodně stojí za to zamířit do starého jádra městečka, které je obklopeno opevněním budovaným v 13. - 16. století. Navštívit byste měli také pevnost Kamerlengo s katedrálou sv. Vavřince, obrannou věž svatého Marka a také Mořskou a Pevninskou bránu. Dovolená v Trogiru nebo okolí Vás nenechá ležet jen tak na pláži...

Trogir založili Řekové ve 3. stol. před našim letopočtem. Velký rozvoj zaznamenal v římských dobách, kdy bylo významným přístavem. Město následně od 9. století přecházelo pod nadvládu Chorvatů, Byzantijců, Normanů a ve 13. století jej opanovali uherští panovníci. Rozmach opět nastoupil s vládou Benátčanů. Vídeňským kongresem bylo město Trogir začleněno do Rakouska, později pod Rakousko-Uhersko. Město od té doby zaznamenalo velký růst v oblasti turismu a je tomu tak do dnes. Trogir je mimo jiné také centrem lázeňství

Přihlaste se k odběru novinek