Vyberte si destinaci

Díky své poloze uprostřed osídlené krajiny, díky drsné, ale zachovalé přírodě s čistými bystřinami a jezery je Šumava nazývána Zelené plíce Evropy nebo Zelenou střechou Evropy. Krajina je to mimořádně pestrá. Nabízí co nejširší spektrum turistických stezek a cyklotras, na kterých objevíte horské lesy, ledovcová jezera, horská údolní vřesoviště. Dnes je to náš největší národní park a spolu s Bavorským lesem i nejrozsáhlejší středoevropský lesní komplex. Nejnižším místem je údolí Otavy u Rejštejna a nejvyšším vrchol Plechý (1378 m n.m.). Charakter Šumavy dotvářejí i četné historické památky, jako např. hrad Kašperk, kaple a kostely, vesnická architektura. Významnými vstupními místy jsou Železná Ruda, Kašperské Hory, Stachy, Vimperk, Lenora, Volary.

Takže pokud chcete užít si krásu a klid šumavských hvozdů, výpravy po stopách posledního šumavského medvěda, výlety do tajuplných klášterů, setkání s Bílou paní Perchtou z Rožmberka, rozhledny, kouzelné cesty horskou železnicí a další lákadla, přijeďte rozhodně na jih Čech!

Možnost on-line platby
EA Horský hotel Hájenka

EA Horský hotel Hájenka

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 2 180 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, parkování ...

EA Horský hotel Hájenka*** se nachází v krásném prostředí centrální Šumavy v nejvýše položené šumavské osadě Filipově Huti mezi obcemi Modravou a Kvildou. Ideální místo pro aktivní dovolenou, turistiku, cyklo výlety večer zakončené relaxací ve wellness centru.

Česká republika / Šumava / Modrava

Možnost on-line platby
Hotel Srní

Hotel Srní

2, 3, 4, 5, 6 nocí

Od 2 750 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, parkování, sportoviště, vstupy ...

Hotel Srní**** a jeho dependance*** se nachází uprostřed Národního parku Šumava v krásné přírodě. Díky svému relaxačnímu a sportovnímu zázemí je vhodný pro trávení aktivní dovolené. Hotel je ideálním výchozím bodem turistických, cyklistických i běžeckých tras v regionu.

Česká republika / Šumava / Srní

Možnost on-line platby
Apartmány na Filipce

Apartmány na Filipce

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 3 650 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, parkování, ...

EA Apartmány na Filipce se nachází v prostředí centrální Šumavy a Nabízí všestranné využití pro sportovce, turisty i rodiny s dětmi. Plně vybavené apartmány pro 2-7 osob. Možnost uložení kol a lyží.

Česká republika / Šumava / Modrava

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.