Arabba se svými 62 km perfektně zasněžených sjezdovek a 31 moderními vleky je jednou z nejznámějších destinací "Dolomiti Superski". Je součástí jedné z nejatraktivnějších lyžařských oblastí na světě: Sellaronda, V monumentální horské kulise se vlní sjezdovky, které zajišťují spojení Arabby se sousedními údolími po trase Sella Rondy a s nejvyšší horou Marmoladou. Díky severní orientaci a nadmořské výšce zde vynikající sníh drží až do jara.

Kromě Sella Rondy probíhá přes Arabbu a Marmoladu i lyžařská naučná stezka Grande Guerra po stopách 1. světové války. Malé válečné muzeum v mezistanici Serauta na Marmoladě připomíná dramatickou historii tohoto místa. V  místním ledovci bylo ukryto celé vojenské sídlo a vrcholy byly nepřetržitě obsazené vojáky.

Mapka lyžařského střediska

Lyžařské informace

Středisko Arabba / Marmolada

Poloha: 1 446 – 3 269 m (převýšení 1 823 m)

Celková délka sjezdovek: 63 km (23,6 km modrých, 30,5 km červených, 8,9 km černých)

Celkový počet vleků: 26 + 2 koberce

7=6
Hotel Principe Marmolada

Hotel Principe Marmolada

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 5 830 Kč za osobu

sleva až 20%

Cena zahrnuje: plná penze, polopenze, aktivity, animace, parkování, vstupy ...

Hotel Principe Marmolada *** se nachází v Rocca Pietore, v lokalitě Malga Ciapela, 150 metrů od lanovky Marmolada. Je ideálním výchozím bodem pro objevování impozantních Dolomit v každém ročním období. Hotel nabízí strategickou polohu u lyžařského střediska, wellness centrum, vnitřní bazén, restauraci, bar, stolní tenis, terasu a parkování zdarma.

Itálie / Sella Ronda / Arabba / Marmolada

Residence Baita Antlia

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Residence Baita Antlia **** leží poblíž centra malebné vesničky Arabba, 50 metrů od sjezdovky a 600 metrů od lyžařského vleku, který je součástí rozsáhlé lyžařské oblasti Sella Ronda. Nabízí komfortní ubytování v apartmánech v alpském stylu, wellness centrum, solárium, posilovnu, lyžárnu, výtah, internetový koutek, možnost zapůjčení stolních her a možnost aktivního odpočinku ve kterémkoliv ročním období. V okolí se nachází supermarket, bary a italské taverny.

Itálie / Sella Ronda / Arabba / Marmolada

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.