Dąbki, malebné letovisko na polském pobřeží Baltského moře, láká návštěvníky svou přírodní krásou a klidnou atmosférou. Toto příjemné letovisko se nachází v regionu Západopomořanském vojvodství, a je známé svými písečnými plážemi a okolními lesy. Dá se říct, že Dąbki je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci na pobřeží moře.

Pláže Dąbki jsou čisté a udržované, nabízí ideální prostředí pro sluneční koupání a procházky podél pobřeží. Město samo o sobě je malé a přátelské, s tradičními restauracemi a obchody, kde si můžete vychutnat místní kulinářské lahůdky.

Pro milovníky přírody a aktivní odpočinek nabízí okolní lesy a přírodní rezervace možnosti pro pěší túry a cykloturistiku. Dále můžete navštívit nedaleké jezero Łebsko, které je domovem mnoha druhů ptáků a nabízí příležitost k pozorování volně žijících zvířat.

Díky svému klidnému prostředí a malebnému pobřeží se Dąbki stává oblíbeným letoviskem pro ty, kteří hledají harmonii s přírodou a odpočinek na polském pobřeží Baltského moře.

Možnost on-line platby
5=4
7=6
Rekreační středisko Geovita Dąbki

Rekreační středisko Geovita Dąbki

5, 7 nocí, min. 3 noci

Od 1 600 Kč za osobu a noc

sleva až 20%

Cena zahrnuje: snídaně, ...

Hotel Geovita Dąbki v Polsku spojuje pohodlí a přírodní krásy, nabízejíc návštěvníkům nezapomenutelný pobyt na pobřeží Baltského moře. Tento pohostinný hotel se nachází v malebném letovisku Dąbki a poskytuje hostům výjimečný zážitek plný relaxace a komfortu. Je to ideální místo jak pro delší pobyty a rodinnou dovolenou, tak i pro krátké víkendové pobyty.

Polsko / Baltské moře / Dąbki

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.