icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Baltské moře

Baltské pobřeží je v zimě v poslednich letech velmi vyhledávané, jelikož právě v zimě je zde vysoká koncentrace jódu a brómu. Právě tyto prvky mají významný vliv na regeneraci, léčbu i prevenci chorob dýchacího ústrojí. Po celém polském pobřaží se nachází mnoho léčebných, rehabilitačních a ozdravných středisek, sanatorií a hotelů, které jsou svou infrastrukturou i zázemím pro hosty i gastronomii vynikající volbou.  

Baltské pobřeží je hlavní rekreační oblastí Poláků. Pobřeží je převážně rovné a ploché, avšak zdejší duny, lesy a jezera mu propůjčují velké kouzlo a je zde asi desítka městeček s pobřežními letovisky. Polské pobřeží náleží do dvou oblastí: Pomořská / Pomořansko (hl. město Gdaňsk) a Západopomořansko (hl. město Štětín). Písečné pláže se rozprostírají od poloostrova Hel po Świnojuście a dvěma obzvláště zajímavým partiím pobřeží byl udělen statut přírodní rezervace. Baltské moře je výrazně chladnější než nám známá moře na jihu Evropy a koupací sezona je omezena na několik týdnů v červenci a srpnu. Podnebí je trochu zrádné v tom smyslu, že při neustálém slabším či silnějším větru tolik nevnímáme slunce, které přitom opaluje přinejmenším stejně intenzivně jako u našich rybníků. Baltské moře je vynikající volbou také pro ty, kteří trpí na choroby dýchacího ústrojí, zdejší vzduch jim jednoznačně uleví od problémů, když je velmi bohatý na obsah brómu a jódu. Polské pobřeží je nejen dlouhé písčité letovisko, ale zároveň i velmi vyhledávána lázeňská oblast.

NABÍDKA ZÁJEZDŮ K POLSKÉMU MOŘI. DOVOLENÁ U BALTU. LETOŠNÍ NABÍDKA JE OPĚT O NĚCO VĚTŠÍ A ATRAKTIVNĚJŠÍ. NABÍDKY JSOU POSTUPNĚ ZOBRAZOVÁNY NA NAŠEM PORTÁLU. Věříme že si vyberete ze stovek zájezdů všech ubytovacích kategorií.

Skrýt popis

Pobytová místa Baltské moře - Polsko

  Hotel NAT Jarosławiec, Baltské moře, Polsko: Dovolená v Polsku s CK Geovita
6 990 Kč
cena od:
Hotel leží ve velmi atraktivní přímořské vesnici Jarosławiec, která se pyšní nejčistší vodou v okolí. Krásné písčité pláže, aquapark, projížďky lodí, členité pobřeží, historické památky a turistické atrakce činí z tohoto místa skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou.
  Rekreační středisko Eden, Kąty Rybackie, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
4 920 Kč
cena od:
Rekreační středisko Eden se nachází 100 m od Vislanského zálivu. Ubytování nabízí také v pokojích typu studio pro rodiny s dětmi.
  Hotel Neptun, Krynica Morska, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
6 790 Kč
cena od:
Hotel leží u pobřeží Baltu v městečku Krynica Morska, která patří mezi nejkrásnější místa v Polsku. Je vyhledávanou prázdninovou destinaci hlavně kvůli okouzlující divoké přírodě, zajímavým přírodním a historickým památkám, klidu a blahodárnému podnebí. Hotel Neptun nabízí komfortní ubytování v útulných rekonstruovaných pokojích, skvělé zázemí pro aktivní rodiny a ideální polohu 100 metrů od moře.
  Metamorfoza, Miedzywodzie, Polsko.  vstupní budova
6 150 Kč
cena od:
Velmi oblíbené rodinné středisko ležící uprostřed borového háje jen 150 metrů od krásných písčitých pláží. Nabízí wellness centrum s pestrou paletou relaxačních procedur, venkovní ohřívaný bazén, tenisové kurty, zázemí pro rodiny s dětmi a půjčovnu kol.
  Hotel Jawor, Sarbinowo, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
6 830 Kč
cena od:
Hotel leží v malebné přímořské vesničce asi 100 m od písčité pláže. Toto místo je charakteristické klidnou atmosférou, čistým ovzduším, bohatým letním kulturním programem a skvělým zázemím pro milovníky aktivního odpočinku a rodiny s dětmi.
  Rekreační středisko Madamaku, Sianozety. Dovolená Polsko s CK Geovita.
2 020 Kč
cena od:
Rekreační středisko Madamaku se nachází cca 150 m od moře a nabízí ubytování v kempingových domcích či pokojích v hlavní budově. Středisko je plně vybaveno pro strávení příjemné rodinné dovolené.
  Rekreační středisko Sopot 34, Sopoty, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 241 Kč
cena od:
Velmi příjemné rekreační středisko s exklusivní polohou u moře a 500 metrů od lázeňského centra. Nabízí komfortní ubytování v bungalovech, krásné prostředí, balneologické centrum se saunou a vířivkou, windsurfingovou a jachtařskou školu a výborné zázemí pro rodiny s dětmi. V okolí najdete spoustu možnosti zábavy a sportovního vyžití. Kouzelné místo na strávení nejen letní dovolené.
  hotel Medyk, letovisko Jantar, Baltské moře, Polsko. Geovita, cestovní kancelář
6 650 Kč
cena od:
Dovolená v příjemných domečcích ve vybaveném a prostorném areálu střediska Medyk. Součástí je venkovní vyhřívaný bazén. Areál nabízí výborné zázemí pro rodiny s dětmi - animační programy, herny, sportoviště. Středisko se nachází ve známém baltském letovisku Jantar.
  Rekreační středisko Neptun, Jantar, Polské moře, Dovolená s CK Geovita
8 290 Kč
cena od:
Rekreační středisko Neptun leží v městečku Jantar ve střední části baltského pobřeží poblíž Gdaňska. Nabízí ubytování v komfortních chatkách, bazén se skluzavkou, transfer na pláž, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a příjemnou prázdninovou atmosféru. Je vzdálen cca 1000m od pláže.
  CK Geovita - RS Posejdon, Jastarnia, Baltské moře, Polsko - exteriér
5 230 Kč
cena od:
Středisko Posejdon se nachází u pláže v populárním letovisku Jastarnia. Nabízí komfortní ubytování, pestré možnosti aktivního trávení volného času, půjčovnu kol, fitness centrum, skvělou gastronomii a ideální polohu u moře. Hned u střediska je dlouhé molo a škola windsurfingu a kitesurfingu.
  Hotel Górnik, Polsko, Baltské moře, Kołobrzeg, Dovolená s CK Geovita
8 200 Kč
cena od:
Příjemné ubytovací zařízení situované v malebném přímořském parku jen 300 metrů od krásné písčité pláže nabízí komfortní ubytování, kvalitní služby, bazén a dobře vybavené lázeňské a rehabilitační centrum.
  Cestovní kancelář Geovita: Středisko hotel Rybniczanka, Swinoujscie, Baltské moře, Polsko: exteriér
7 340 Kč
cena od:
Hotel, který je zároveň lázněmi, se nachází v oblíbeném přímořském městečku Świnoujście asi 200 m od moře a 100 m od promenády. Nabízí kvalitní hotelové a lázeňské služby, bazén, wellness centrum, stylovou kavárnu a skvělou prázdninovou atmosféru
Facebook