icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Baltské moře

Baltské pobřeží je hlavní rekreační oblastí Poláků. Pobřeží je převážně rovné a ploché, avšak zdejší duny, lesy a jezera mu propůjčují velké kouzlo a je zde asi desítka městeček s pobřežními letovisky. Polské pobřeží náleží do dvou oblastí: Pomořská / Pomořansko (hl. město Gdaňsk) a Západopomořansko (hl. město Štětín). Písečné pláže se rozprostírají od poloostrova Hel po Świnojuście a dvěma obzvláště zajímavým partiím pobřeží byl udělen statut přírodní rezervace. Baltské moře je výrazně chladnější než nám známá moře na jihu Evropy a koupací sezona je omezena na několik týdnů v červenci a srpnu. Podnebí je trochu zrádné v tom smyslu, že při neustálém slabším či silnějším větru tolik nevnímáme slunce, které přitom opaluje přinejmenším stejně intenzivně jako u našich rybníků. Baltské moře je vynikající volbou také pro ty, kteří trpí na choroby dýchacího ústrojí, zdejší vzduch jim jednoznačně uleví od problémů, když je velmi bohatý na obsah brómu a jódu. Polské pobřeží je nejen dlouhé písčité letovisko, ale zároveň i velmi vyhledávána lázeňská oblast.

NABÍDKA ZÁJEZDŮ K POLSKÉMU MOŘI. DOVOLENÁ U BALTU. LETOŠNÍ NABÍDKA JE OPĚT O NĚCO VĚTŠÍ A ATRAKTIVNĚJŠÍ. NABÍDKY JSOU POSTUPNĚ ZOBRAZOVÁNY NA NAŠEM PORTÁLU. Věříme že si vyberete ze stovek zájezdů všech ubytovacích kategorií.

Široké písčité pláže polského Baltu. Dovolená v Polsku u Baltu s Geovita cestovní kanceláří
Mořský maják poblíž Jastrzebiej Góry a Władysławowa. Dovolená u Baltu s CK Geovita.
Pláž v letovisku Ustkowo. Dovolená u Baltu s CK Geovita
Široké, čisté, písčité pláže. Dovolená v letovisku Ustka u polského Baltu s CK Geovita.
Večerní pohoda v přístavišti plachetnic, Puck. Geovita, cestovní kancelář
Středisko Rosevia, nádherný resort přímo u moře. Dovolená u Baltu s CK Geovita
bary, kavárny, restaurace a nespočet atrakcí jsou nedílnou součástí polských letovisek. Geovita, cestovní kancelář
Vysoké klify (česky duny) jsou pro pobřeží polského moře charakteristické. Geovita, cestovní kancelář
Majáky jsou vyhledávané turistické atrakce. Zájezdy k polskému moři. Geovita, cestovní kancelář.
Krynica Morska, nádherné široké pláže, okouzlující příroda. Dovolená u polského moře. Geovita, cestovní kancelář.
Polské moře to není jen léto a procházky po nekonečných písčitých plážích. Polské moře to jsou celosvětové známé klimatické lázně. Lázeňské objekty jsou otevřeny celoročně.
Skrýt popis

Pobytová místa Baltské moře - Polsko

  Rekreační středisko Eden, Kąty Rybackie, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
6 210 Kč
cena od:
Rekreační středisko Eden se nachází 100 m od Vislanského zálivu. Ubytování nabízí také v pokojích typu studio pro rodiny s dětmi.
  Hotel Neptun, Krynica Morska, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
7 490 Kč
cena od:
Hotel Neptun leží u pobřeží Baltu v městečku Krynica Morska, která patří mezi nejkrásnější místa v Polsku. Je vyhledávanou prázdninovou destinaci hlavně kvůli okouzlující divoké přírodě, zajímavým přírodním a historickým památkám, klidu a blahodárnému podnebí. Hotel Neptun nabízí komfortní ubytování v útulných rekonstruovaných pokojích, skvělé zázemí pro aktivní rodiny a ideální polohu 100 metrů od moře.
  Metamorfoza, Miedzywodzie, Polsko.  vstupní budova
4 587 Kč
cena od:
Velmi oblíbené rodinné středisko ležící uprostřed borového háje jen 150 metrů od krásných písčitých pláží. Nabízí wellness centrum s pestrou paletou relaxačních procedur, venkovní ohřívaný bazén, tenisové kurty, zázemí pro rodiny s dětmi a půjčovnu kol.
  CK Geovita: Polsko, Baltské moře, Mielno, Středisko Afrodyta
7 180 Kč
cena od:
Středisko Afrodyta v letovisku Mielno se nachází jen 50 m od pláže, kousek od jezera Mielna i centra města.
  Cestovní kancelář Geovita: hotel Jantar-SPA, Niechorze, Baltské moře, Polsko: exteriér
9 160 Kč
cena od:
Oblíbený rekreační objekt se nachází jen 200 m od moře v krásném letovisku Niechorze. V ceně pobytu je vstup do krytého bazénu, jacuzzi, sauny, fitness a mnoho dalších! Ideální dovolená pro Vás.
  Cestovní kancelář Geovita: Polsko, Baltské moře, Pobierowo, Grand Loala SPA - interiér
8 720 Kč
cena od:
Grand Laola SPA Hotel se nachází pouhých 50 metrů od pláže v oblíbeném létovisku Pobierowo. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum s bazénem, vířivkou, suchou a parní saunou a pestrou škálu lázeňských procedur. Poblíž se nachází plno turistických atrakcí pro celou rodinu.
  Hotel Jawor, Sarbinowo, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
7 890 Kč
cena od:
Hotel Jawor leží v malebné přímořské vesničce asi 100 m od písčité pláže. Toto místo je charakteristické klidnou atmosférou, čistým ovzduším, bohatým letním kulturním programem a skvělým zázemím pro milovníky aktivního odpočinku a rodiny s dětmi.
  Rekreační středisko Sopot 34, Sopoty, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
4 160 Kč
cena od:
Velmi příjemné rekreační středisko s exklusivní polohou u moře a 500 metrů od lázeňského centra. Nabízí komfortní ubytování v bungalovech, krásné prostředí, balneologické centrum se saunou a vířivkou, windsurfingovou a jachtařskou školu a výborné zázemí pro rodiny s dětmi. V okolí najdete spoustu možnosti zábavy a sportovního vyžití. Kouzelné místo na strávení nejen letní dovolené.
  Hotel Górnik, Polsko, Baltské moře, Kołobrzeg, Dovolená s CK Geovita
7 340 Kč
cena od:
Hotel Górnik je příjemmé ubytovací zařízení situované v malebném přímořském parku. Nachází se jen 300 metrů od krásné písčité pláže a nabízí komfortní ubytování, kvalitní služby, bazén a dobře vybavené lázeňské a rehabilitační centrum.
  CK Geovita, Polsko, Baltské moře, Kołobrzeg, Wistom - Budova
8 600 Kč
cena od:
Oblíbený rekreační objekt se nachází jen 100 m od moře. V ceně pobytu je vstup do bazénu!
  Hotel Vienna House Amber Baltic, Polsko, Baltské moře, Miedzyzdroje, Dovolená s CK Geovita
4 480 Kč
cena od:
Jeden z nejznámějších hotelů u Baltského moře. Leží přímo u pláže. Nabízí bary, restaurace, noční klub, krytý bazén, venkovní bazén s přímým vstupem k moři, wellness centrum se saunou, dětský miniklub, animační program, taneční večery a bowling. Je ideální volbou pro milovníky rušnějšího života.
  Hotel Alga, Polsko, Baltské moře, Swinoujscie, Dovolená s CK Geovita
8 350 Kč
cena od:
Hotel Alga se nachází ve známém letovisku Świnoujscie cca 200 m od moře. Pěkná čistá pláž, moře, promenády, specifické mikroklima pro léčbu dýchacího ústrojí a individuálně sestavené lázeňské pobyty se 3 procedurami v ceně pobytu!
Facebook