Zakopane na úpatí Tater je nejproslulejší polské horské letovisko a hlavní centrum zimních sportů. Je základnou pro túry, pro lyžování, ale samotné město je dostatečně zábavné a má výborné zázemí pro turisty. S. Witkiewicz byl místní tradiční architekturou natolik inspirován, že vytvořil tzv. „styl Zakopane“ a některé z jeho budov stojí dodnes (Villa Koliba a další).

Město leží na úpatí hory Giewont, výstup na ni je sice náročný, ale nesmírně populární. Srdcem Zakopaného je třída Krupówki, moderní bulvár s restauracemi, kavárnami a butiky. Ve městě najdete i stanici lanovky na Kasprový vrch, starý farní kostel, Muzeum Tatranského národního parku a další atraktivní cíle. Můžete tudy putovat i na kole, jsou zde kvalitní cyklotrasy, ale hlavním sportem je určitě lyžování – na svazích v zimní sezóně funguje až 50 vleků.

V srpnu se zde koná Mezinárodní festival goralského folklóru a v červenci se koná série koncertů hudby Karola Szymanowského a dalších skladatelů.

Bachleda Hotel Wersal

Hotel Bachleda Versal nabízí komfortní pokoje, přátelskou obsluhu a příjemnou atmosféru - ideální místo pro společné oslavy výjimečných okamžiků.

Polsko / Tatry / Zakopane

Bachleda Residence Zakopane

Nová komfortní rezidence vás nadchne především svou elegancí a komfortem. a atmosférickým interiérem, který čerpá z nejkrásnějších prvků místního designu, komfortními pokoji a lázeňskou a wellness zónou.

Polsko / Tatry / Zakopane

Možnost on-line platby
hotel Tatra

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně ...

Hotel Tatra *** v Zakopanem se nachází ve výšce 1080 m. n. m. v srdci Tater. Hotel s bazénem, saunou, wellness. Ideální výchozí místo pro lyžování, turistiku a další aktivity pro poznávání okolí. 

Polsko / Tatry / Zakopane

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.