Gatteo a Mare je malebné letovisko situované na pobřeží Jaderského moře v Itálii, v regionu Emilia-Romagna, na půli cesty mezi Ravennou a Rimini. Toto příjemné letovisko je známé svou písečnou pláží, která láká návštěvníky svou čistotou a klidným prostředím. Pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi, díky pozvolnému vstupu do moře a široké nabídce vodních aktivit. Gatteo a Mare nabízí také malebné historické centrum se zachovalou architekturou a úzkými uličkami, kde můžete objevovat tradiční italskou atmosféru. Turisté mohou navštívit místní obchody, restaurace a kavárny, kde si mohou vychutnat italskou kuchyni a kulturu. Pro milovníky kultury a historie jsou v blízkosti letoviska atrakce jako Rimini a San Marino, které nabízí bohatou historii a památky. 

Možnost on-line platby
Adriatico Family Village

Adriatico Family Village

5, 6, 7 nocí

Od 8 345 Kč za osobu


Cena zahrnuje: all inclusive, vstupy, parkování, program, animace, aktivity, ...

Adriatico Family Village *** leží v letovisku Gatteo a Mare, 30 metrů od písčité pláže, poblíž centra s restauracemi, bary a turistickými atrakcemi. Nabízí komfortní ubytování, program All Inclusive Light, bar, venkovní bazén, mini klub, dětské hřiště, stolní tenis, animační program, plážový servis v ceně a internetové připojení WIFI.

Itálie / Severní Itálie / Gatteo a Mare

Možnost on-line platby
Solaris Family Hotel

Solaris Family Hotel

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 3 564 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: plná penze, vstupy, animace, aktivity, ...

Solaris Family Hotel *** leží v centru městečka Gatteo a Mare, v blízkosti obchodů a restaurací a pouhých 250 metrů od moře. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích v hlavní budově nebo v depandanci, plnou penzi s nápoji, plážový servis, dětský klub, animační program, jeden volný vstup do zábavního parku Mirabilandia (30 min autem) a internetové připojení WIFI.

Itálie / Severní Itálie / Gatteo a Mare

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.