Gabicce Mare je malebné italské letovisko, které se rozkládá na východním pobřeží Apeninského poloostrova, nedaleko Rimini a Pesaro. Toto příjemné letovisko je známé svou půvabnou atmosférou, krásnými plážemi a malebným přímořským prostředím. Jedním z nejvýraznějších prvků Gabicce Mare je jeho kopcovitý terén, který nabízí úžasné výhledy na moře a okolní krajinnou krásu. Pro milovníky přírody a turisty je zde skvělá příležitost pro pěší túry nebo cyklovýlety po okolních kopcovitých stezkách, které nabízejí panoramatické výhledy. Pláže v Gabicce Mare jsou známé svou čistotou a pohodlím. Návštěvníci mohou využívat vybavených pláží s lehátky a slunečníky, nebo si zvolit klidnější části, kde si mohou užít klidný odpočinek u moře. Aktivní turisté si mohou vychutnat širokou škálu vodních sportů, jako jsou windsurfing nebo plachtění.

V samotném městečku Gabicce Mare můžete prozkoumat malebné uličky se tradičními italskými restauracemi, kavárnami a obchůdky. Atmosféra je zde přátelská a relaxační, což přispívá k celkovému dojmu uvolněné dovolené. Nedaleko Gabicce Mare se nachází i několik zajímavých památek a atrakcí. Můžete navštívit historické město Urbino s impozantním palácem a univerzitou, nebo prozkoumat zajímavé památky ve městech Rimini a Pesaro.

.

Možnost on-line platby
Hotel Promenade

Hotel Promenade

7, 4, 6, 5 nocí

Od 12 440 Kč za osobu


Cena zahrnuje: plná penze, ...

Hotel Promenade *** leží v menším italském letovisku Gabicce Mare, na mírně vyvýšeném místě s panoramatickým výhledem, 50 metrů od písčité pláže a 500 metrů od centra s mnoha obchody a restauracemi. Hotel nabízí komfortní ubytování, restauraci, bar, plážový servis v ceně, úschovnu kol, terasu, miniklub a možnost parkování zdarma

Itálie / Střední Itálie / Gabicce Mare

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.