Amadria Park Camping Šibenik - Mobilní domy

Amadria Park Camping Šibenik (bývalý Solaris Camping Beach Resort) leží uprostřed borového lesa v Dalmácii 6 km od Šibeniku. Nabízí ubytování v komfortních klimatizovaných mobilních domcích pro 4 dospělé osoby. Hned u kempu se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v mobilních domcích, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Amadria Park Camping Šibenik - Villas Kornati

Villas Kornati **** jsou součástí přímořského resortu Amadria Park Camping Šibenik. Leží uprostřed borového lesa v Dalmácii mezi jachtovým přístavem a kempem Solaris. Nabízí ubytování v komfortních klimatizovaných apartmánech s balkonem pro 4 až 7 osob. Několik metrů od vilek se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v apartmánech, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Camping Galeb

Camping Galeb **** leží v letovisku OMiš, na malebném místě u ústí řeky Cetiny, 100 metrů od písečné pláže a 1,3 km od centra města. Nabízí ubytování v komfortně zařízených mobilních domech, restauraci, bar, dětské hřiště, venkovní bazény, tenisové kurty, obchod, tržiště, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal a internetové připojení WIFI.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Omiš


Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.