Kreischberg je nejznámějším střediskem turisticky klidného a prostého štýrského údolí Murtal, kolem něhož se rýsují pravidelné, zaoblené dvoutisícové hřebeny s holými vrcholy a limbovým lesem v nižších polohách. Severní svahy nesou tratě všech obtížností a na úpatí se rozkládá jeden z nejlepších rakouských snowparků. Nástupní stanice se nachází v obci St. Georgen ob Murau. Kreischberg je lyžařský areál, vypínající se nedaleko města Murau v obci St. Georgen ob Murau. Dolní část areálu je strmější a proměnlivostí. Horní patro areálu je naopak velmi mírné a rozprostřené do krásných lesů, které jsou v horních partiích již velmi řídké. Vrcholový hřeben se zdvihá o něco strměji, takže dovoluje, aby z něho stékaly i černě značené tratě, které si klestí cestu v členitém terénu, jejich náročnost spočívá spíš v terénní proměnlivosti, Strmé úseky jsou vždy krátké. Méně navštěvované sjezdovky v postranní lokalitě Rosenkranz se v nízkém limbovém lese bohatě větví. Dětský areál s pojízdným kobercem a postavičkami je u horní stanice kabiny.Jsou tu i zábavné atrakce – úsek s měřenou rychlostí, trampolína nebo snowtubingová dráha. Nechybí pro děti ani freestylová dráha.Na úpatí svahu stojí jeden z nejvýznamnějších snowparků v Evropě.

Hlavní dopravní páteří je kabinková lanovka, sedakčly s bublinou, další sedačky a kotvy. Celkem je zde 42 km sjezdovek (zasněžovaných je 42 km).

Relax Resort

Zrenovovaný hotel přímo u kabiny a sedačkové lanovky ve středisku Kreischberg - Murau. Středisko má 46 km sjezdovek a řadu turistických tras. Hotel nabízí pobyty s polopenzí, animačním program. Nechybí bazén s výhledem na resort, saunový svět, dětský koutek, herna, bar a příjemná restaurace. Prosincové a jarní pobyty včetně skipasu. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Rakousko / Štýrsko / Kreischberg Murau

Možnost on-line platby
Alpenblick

Cena zahrnuje: polopenze, ...

Horský hotel leží v centru malebné vesnice 500m od nástupní stanice do střediska Kreischberg. Hotel je stylově zařízený, příjemnou atmosféru dokresluje alpský charakter interiérů. Nechybí saunový svět, venkovní bazén, relaxační zóna. Parkování přímo u hotelu zdarma.

Rakousko / Štýrsko / Kreischberg Murau

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.