Schladming je malebné horské město v rakouských Alpách, ležící ve spolkové zemi Štýrsko. Jeho kouzlo spočívá v kombinaci nádherné přírody, historického šarmu a širokého spektra turistických aktivit. Zde je podrobnější turistický popis Schladmingu:

Přírodní krása: Schladming je obklopen úchvatnou horskou krajinou, která láká turisty k celoročním aktivitám. V zimě je to ráj pro lyžaře a snowboardisty, s rozsáhlým sítí sjezdovek, moderními lanovkami a úžasnými výhledy na vrcholky hor. Během letních měsíců se příroda probouzí k životu, a to je ideální čas na turistiku, horské túry a cyklistiku. Různorodé stezky a trasy vedou k nádherným vyhlídkám, vodopádům a horským jezerům.

Lyžařský ráj: Schladming je jedním z nejznámějších lyžařských středisek v Rakousku. S více než 120 kilometry sjezdovek, moderní infrastrukturou a kvalitními službami je ideálním místem pro zimní dovolenou. Sjezdovky jsou vhodné pro různé úrovně lyžařů, od začátečníků po pokročilé.

Planai: Horský masiv Planai, který se tyčí nad městem, je skvělým výchozím bodem pro různé outdoorové aktivity. Kromě lyžování nabízí také skvělé možnosti pro letní turistiku a horské túry. Lanovkou lze snadno dostat na vrchol Planai, odkud se naskýtá panoramatický pohled na okolní krajinu.

Kulturní zážitky: Schladming má bohatou historii, která se odráží v jeho architektuře a kulturním dědictví. Návštěvníci mohou prozkoumat malebné uličky s tradičními domy, kostely a historickými památkami. Místní kulturní události, trhy a festivaly nabízejí pohled na místní tradice a životní styl.

Aktivity pro rodiny: Schladming je vhodným místem i pro rodinné dovolené. Kromě lyžování a turistiky zde mohou děti a dospělí využít mnoho dalších aktivit, jako jsou jízda na saních, bruslení na ledové ploše, jízda na koni a mnoho dalšího.

Wellness a relaxace: Po dni plném aktivit si mohou návštěvníci užít relaxaci v místních lázních a wellness centrech. Sauny, bazény a masáže nabízejí dokonalý způsob, jak si odpočinout a nabrat energii.

Schladming je tedy rájem pro milovníky horského prostředí a outdoorových aktivit. Bez ohledu na roční období zde mohou turisté prožít nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství, krásné přírody a autentické rakouské kultury.

Naše doporučení na ubytování: BLUE Schladming TUI hotel přímo u dojezdu závodní sjezdovky v centru městečka.

Možnost on-line platby
BLUE Schladming TUI

Cena zahrnuje: snídaně, aktivity, ...

Hotel TUI BLUE Schladming v krásném regionu Schladming-Dachstein je ideální pro aktivní a dobrodružné turisty, sportovně založené páry, jednotlivce i skupiny. Je situován přímo v centru obce Schladming u dojezdu kabiny na vrchol Planai. Jedinečná poloha je ideální pro zimní i letní aktivity.

Rakousko / Štýrsko / Schladming - Dachstein Tauern

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.