Nalezeno 6 výsledků

Lyžování

Možnost on-line platby
Szczawnica Park Resort & SPA

Od 4 450 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, vstupy, ...

Szczawnica Park Resort & Spa **** je jedinečný hotelový komplex s ekologickým přístupem, který se nachází v krásném prostředí středních Pienin. Ponořte se do neuspěchané atmosféry lázní Szczawnica, relaxujte a obnovte své spojení s přírodou.

Polsko / Malopolsko / Szczawnica

Možnost on-line platby
Hotel Gołębiewski Wisła

Hotel Gołębiewski Wisła

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 4 820 Kč za osobu

sleva až 7%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, animace, program, vstupy ...

Velkolepý hotelový komplex s akvaparkem a saunovým světem leží v malebném turistickém středisku Wisła, kousek od českých hranic. Nabízí velmi komfortní ubytování, krásné výhledy, špičkovou gastronomii a výborné zázemí pro rodiny s dětmi.

Polsko / Slezské Beskydy / Wisla

Hotel Gołębiewski Karpacz

Cena zahrnuje: polopenze, aktivity, animace, vstupy ...

Impozantní moderní hotel leží uprostřed malebné horské scenérie poblíž oblíbeného lyžařského střediska. Nabízí komfortní ubytování, vodní park Tropikana, saunový svět, 4 restaurace, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku volnočasových aktivit a vysokou úroveň hotelových služeb.

Polsko / Krkonoše / Karpacz

Hotel Aquarion

Hotel Aquarion**** se nachází v polském městě Zakopane. Jeho propojení se sousedícím aquaparkem tvoří ideální místo pro strávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi v Tatrách. V zimě lyžování, v létě turistika.

Polsko / Tatry / Zakopane

Tatra

Hotel Tatra *** v Zakopanem se nachází ve výšce 1080 m. n. m. v srdci Tater. Hotel s bazénem, saunou, wellness. Ideální výchozí místo pro lyžování, turistiku a další aktivity pro poznávání okolí. 

Polsko / Tatry / Zakopane

Hotel NAT Wisla (Ogrodzisko)

Hotel leží v malebném prostředí slezských Beskyd u potoka Malinka pod sjezdovkou Cieńków. Kromě ideální polohy uprostřed nádherné přírody hotel se může pochlubit příjemným wellness centrem, výbornou kuchyni a nabídkou volnočasových aktivit ve kterémkoliv ročním období.

Polsko / Slezské Beskydy / Wisla

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.