Podobné hotely

Thermal Hotel Visegrád

Od 3 200 Kč za osobu


Čtyřhvězdičkový lázeňský Thermal Hotel Visegrád **** Superior leží u Dunaje na okraji historického města Visegrád pod stejnojmenným hradem. Hotel nabízí vysoký standard ubytování, elegantní wellness a pestrou nabídku volnočasových aktivit. Malebné okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami. Najdete zde i maďarské "Jánošikovy diery".

Maďarsko / Severní Maďarsko / Visegrád

Aquaworld Resort

Od 3 339 Kč za osobu


Největší vnitřní vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel s aquaparkem. Skvělý tip pro rodiny s dětmi i páry. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, tobogány, vířivky, hotelová relaxační zóna, saunový svět velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou. Od historického centra je 12 km.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Budapešť

Orchidea Hotel Lipót

Od 4 490 Kč za osobu


Hotel Orchidea **** leží v sousedství moderních maďarských lázní Lipot necelých 40 km od slovenských hranic. Hotel zaujme svým jedinečným stylem a elegancí. Součástí hotelu jsou vnitřní a venkovní termální bazény, wellness centrum, panoramatická finská sauna, exkluzivní restaurace, bar, kavárna, vinotéka, dětský koutek a konferenční prostory. V hotelu je možnost objednat program All Inclusive.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Lipot

Přihlaste se k odběru novinek