Možnost on-line platby
4=3
7=6
Solaris Camping Beach Resort - Happycamp

Od 4 050 Kč za pokoj

sleva až 38%

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Solaris Camping Beach Resort **** leží uprostřed borového lesa v Dalmácii 6 km od Šibeniku. Hned u kempu se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v mobilních domcích, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Možnost on-line platby
Villas Kornati - Solaris Beach Resort

Od 9 510 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, animace, ...

Villas Kornati **** jsou součástí přímořského resortu Solaris. Leží uprostřed borového lesa v Dalmácii mezi jachtovým přístavem a kempem Solaris. Nabízí ubytování v komfortních klimatizovaných apartmánech s balkonem pro 4 až 7 osob. Několik metrů od vilek se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v apartmánech, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Možnost on-line platby
Solaris Camping Beach Resort - Mobilní domy

Od 10 320 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, animace, ...

Solaris Camping Beach Resort **** leží uprostřed borového lesa v Dalmácii 6 km od Šibeniku. Nabízí ubytování v komfortních klimatizovaných mobilních domcích pro 4 dospělé osoby. Hned u kempu se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v mobilních domcích, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Možnost on-line platby
Obonjan Island Resort

Obonjan Island Resort

5,6,7 nocí

Od 19 560 Kč za pokoj


Cena obsahuje: snídaně, parkování, animace, aktivity, ...

Rezort Obonjan se nachází na soukromém ostrově o rozloze 55 hektarů, 6 námořních mil západně od Šibeniku. Nabízí stylové ubytování v klimatizovaných chatkách, bary, restaurace, venkovní bazén, ideální podmínky pro vodní sporty, jogging nebo cvičení jógy a neopakovatelnou romantickou atmosféru.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Ostrov Obonjan


croatia-3646276_1920
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.