Lido di Jesolo patří mezi největší letoviska v benátské oblasti. Je vyhledáváným prázdninovým místem díky svým dlouhým písčitým plážím, pestrou nabídkou restaurací, barů a butiků, rušnému nočnímu životu v centru města,  turistickým atrakcím takovým jako aquapark, lunapark a akvárium se žraločí expozicí a dostupnou vzdáleností od Benátek.

Možnost on-line platby
Hotel Margherita

Od 14 160 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, ...

Hotel Margherita *** leží 30 metrů od písčité pláže, v centru letoviska Lido di Jesolo, na náměstí Piazza Marina v západní části města. 1 km od známého náměstí Piazza Mazzini a pouhých 500 metrů od vodního parku Caribe Bay. Nabízí strategickou polohu, restauraci, bar, elegantní interiéry, půjčovnu a úschovnu kol, plážový servis v ceně a krásné výhledy z hotelové panoramatické terasy.

Itálie / Severní Itálie / Lido di Jesolo

Možnost on-line platby
BR
Jesolo Mare Family Camping Village

Od 20 190 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, animace, aktivity, ...

Jesolo Mare Family Camping Village *** leží přímo u pláže 7 km, od letoviska Jesolo a 50 km od Benátek v severní Itálii. Nabízí ubytování v útulných chatkách a apartmánech u moře, venkovní bazén se skluzavkou, zázemí pro rodiny s dětmi, sportovní a animační program, supermarket, restauraci a bar.

Itálie / Severní Itálie / Lido di Jesolo

Možnost on-line platby
Hotel Alexander

Hotel Alexander

7 nocí

Od 28 260 Kč za osobu


Cena zahrnuje: plná penze, vstupy, animace, aktivity, ...

Rodinný hotel Alexander *** se nachází v Lido di Jesolo, 300 metrů od písčité pláže a asi 2 km od centra města s obchody a kluby. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích, venkovní bazén, restauraci, bar, zábavní klub, dětský klub, animační program, půjčovnu kol, plážový servis v ceně a internetové připojení WIFI.

Itálie / Severní Itálie / Lido di Jesolo

Možnost on-line platby
7=6
Jesolo Mare Camping Village - Happycamp

Od 31 160 Kč za pokoj

sleva až 28%

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, aktivity, ...

Jesolo Mare Family Camping Village *** leží přímo u pláže 7 km od letoviska Jesolo. Nabízí ubytování v mobilních domcích Happycamp, venkovní bazén se skluzavkou, zázemí pro rodiny s dětmi, sportovní a animační program, supermarket, restauraci a bar.

Itálie / Severní Itálie / Lido di Jesolo

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.