Podobné hotely

Alga Baltic Resort

Od 14 730 Kč za osobu


Alga Baltic Resort se nachází ve známém letovisku Świnoujscie cca 200 m od moře. Pěkná čistá pláž, moře, promenády, specifické mikroklima pro léčbu dýchacího ústrojí a lázeňské pobyty s procedurami v ceně pobytu!

Polsko / Baltské moře / Świnoujście

Hilton Świnoujście Resort & Spa

Hilton Świnoujście Resort & Spa je pětihvězdičkový špičkový hotel, který spojuje nekompromisní pohodlí s ohromujícím výhledem na písečné pláže a malebný přístav. Svým hostům nabízí elegantní a prostorné pokoje s moderním designem. V rámci komplexu Baltic Park Molo & Baltic Park Fort se hotel nachází přímo na pláži a plážové promenádě, což zajišťuje nejen krásné výhledy, ale také snadný přístup k bohaté nabídce restaurací a barů.

Polsko / Baltské moře / Świnoujście

Lázeňský dům Admiral I

Lázeňský dům Admiral I je impozantní památková budova, která se nachází v přímořské čtvrti Świnoujście, jen 100m od nejkrásnější pláže.

Polsko / Baltské moře / Świnoujście

Lázeňský dům Polaris

Lázeňský dům Polaris je nejseverozápadnější sanatorium v Polsku. Nachází se přímo na plážové promenádě. Sanatorium je obklopené bujnou zelení, a z balkonů je slyšet šumění Baltského moře.

Polsko / Baltské moře / Świnoujście

Rezydent Resort

Od za pokoj


Rezydent Resort se nachází v lázeňské čtvrti města Świnoujście, přímo na promenádě a pouhých 50 m od nejkrásnější písečné pláže u Baltského moře. Elegantní interiéry, nádherné prostředí a široká nabídka léčebných procedur vytvářejí příjemné prostředí pro relaxaci a léčbu.

Polsko / Baltské moře / Świnoujście

Villa Delfin Spa

Od za pokoj


Villa Delfin Spa je ideálním místem pro aktivní odpočinek i romantické víkendy. Nachází se jen několik minut od plážové promenády. Villa Delfin Spa je ideální volbou pro rodinnou dovolenou nebo romantický pobyt pro dva.

Polsko / Baltské moře / Świnoujście

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.