Visegrád (Vyšehrad) mezi kopci a majestátným Dunajem sevřené městečko, jehož život se soustřeďuje především kolem přívozu a kostela. Nejznámějšími památkami jsou jednoznačně Královský palác, Šalamounova věž a citadela na kopci nad obcí. Traduje se, že zde byl vězněn rovněž hrabě Drákula. Faktem také je, že od tohoto místa pochází název tzv. Višegrádské čtyřky. Byla čtyřem středoevropským státům inspirací středověká dohoda  panovníků Polska, Maďarska a Koruny české. 

Procházka po okolních višegradských vršcích vás odmění nádhernými výhledy do krajiny a setkáním s nečekanými díly vizionářského architekta Imreho Makovecze. Pěkné koupání najdete 4 km od města v Lepence, které nyní reprezetují bazény Thermal hotelu Visegrád.. Staré původní lázně Lepence tvořící sérii do úbočí vytesaných bazénů s výhledem na Dunaj jsou již delší dobu nepřístupné. Plánuje se rekonstrukce. 

Možnost on-line platby
4=3
5=4
7=6
BR
Thermal Hotel Visegrad

Thermal Hotel Visegrad

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 13 470 Kč za osobu

sleva až 25%

Cena zahrnuje: polopenze, animace, doprava, vstupy ...

Čtyřhvězdičkový lázeňský Thermal Hotel Visegrad **** Superior leží u Dunaje na okraji historického města Visegrád pod stejnojmenným hradem. Hotel nabízí vysoký standard ubytování, elegantní wellness a pestrou nabídku volnočasových aktivit. Malebné okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami. Najdete zde i maďarské "Jánošikovy diery".

Maďarsko / Severní Maďarsko / Visegrád

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.