Možnost on-line platby
4=3
5=4
7=6
BR
Park Inn Sárvár

Park Inn Sárvár

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 4 520 Kč za osobu

sleva až 2260 Kč

Cena obsahuje: polopenze, animace, vstupy

Park Inn Sárvár ****, lázně a akvapark nabízí kvalitní ubytování i služby. Pobyty jsou all inclusive nebo s polopenzí. Neomezené vstupy a veškeré atrakce v ceně. Park Inn je s lázněmi i celým vnitřním i venkovním akvaparkem propojen vyhřívanou chodbou.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Sárvár

Možnost on-line platby
BR
Thermal Spa Spirit

Thermal Spa Spirit

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 3 456 Kč za osobu

sleva až 4227 Kč

Cena obsahuje: polopenze, aktivity, vstupy

Špičkový pětihvězdičkový hotel s řadou mezinárodních ocenění. Nabízí nadstandardní služby, luxusní ubytování, velmi prostorné a elegantní wellness centrum, 22 bazénů plněných minerální vodou, lázeňskou atmosféru a malebné okolí.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Sárvár

Možnost on-line platby
4=3
5=4
7=6
BR
Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel

Od 4 460 Kč za osobu

sleva až 2230 Kč

Cena obsahuje: polopenze, aktivity, program, sportoviště, vstupy

Ensana Thermal Hotel Sárvár se nachází ve stejnojmenném lázeňském městečku v západním Maďarsku. Nabízí wellness centrum se saunovým světem, lékařské centrum, venkovní i vnitřní termální bazény, fitness centrum, restauraci s terasou, bar a uvolněnou lázeňskou atmosféru.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Sárvár

Termální lázně a aquapark Sárvár. Dovolená v Maďarsku s CK Geovita.

Nejmladší maďarské lázně Sárvár leží na levém břehu řeky Ráby jen 2,5 hodiny jízdy od Brna. Byly založeny po objevení zdejších horkých pramenů. V lázních se mimo jiné lečí choroby horních dýchacích cest, pohybové ústrojí, revmatismus, neplodnost a pooperační stavy. Součástí lázní je moderní vnitřní i venkovní aquapark, což dělá místo celoročně atraktivní pro celou rodinu. Kromě relaxu v léčivé vodě a popíjení minerálky doporučujeme navštívit pevnost, která stála u zrodu obce - Blatný nebo Blátivý hrad. Pro dnešní sárvárský zámek se již tento název moc nehodí. Překrásné interiéry jsou dílem rodu Nádasdyů. V Muzeu Ference Nádasdyho zde najdete i několik zmínek o jeho paní, neslavně proslulé hraběnce Báthoryové.

Přihlaste se k odběru novinek