Nejmladší maďarské lázně Sárvár leží na levém břehu řeky Ráby jen 2,5 hodiny jízdy od Brna. Byly založeny po objevení zdejších horkých pramenů. V lázních se mimo jiné lečí choroby horních dýchacích cest, pohybové ústrojí, revmatismus, neplodnost a pooperační stavy. Součástí lázní je moderní vnitřní i venkovní aquapark, což dělá místo celoročně atraktivní pro celou rodinu. Kromě relaxu v léčivé vodě a popíjení minerálky doporučujeme navštívit pevnost, která stála u zrodu obce - Blatný nebo Blátivý hrad. Pro dnešní sárvárský zámek se již tento název moc nehodí. Překrásné interiéry jsou dílem rodu Nádasdyů. V Muzeu Ference Nádasdyho zde najdete i několik zmínek o jeho paní, neslavně proslulé hraběnce Báthoryové.

Možnost on-line platby
4=3
5=4
BR
Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel

Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel

2, 3, 4, 5, 6, 7, 10 nocí

Od 7 350 Kč za osobu

sleva až 35%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, program, sportoviště, aktivity, ...

Ensana Thermal Hotel Sárvár se nachází ve stejnojmenném lázeňském městečku v západním Maďarsku. Nabízí wellness centrum se saunovým světem, lékařské centrum, venkovní i vnitřní termální bazény, fitness centrum, restauraci s terasou, bar a uvolněnou lázeňskou atmosféru.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Sárvár

Možnost on-line platby
7=6
BR
Thermal Spa Spirit

Thermal Spa Spirit

2, 3, 4, 5, 7 nocí

Od 7 420 Kč za osobu

sleva až 14%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, aktivity, ...

Špičkový pětihvězdičkový hotel s řadou mezinárodních ocenění. Nabízí nadstandardní služby, luxusní ubytování, velmi prostorné a elegantní wellness centrum, 22 bazénů plněných minerální vodou, lázeňskou atmosféru a malebné okolí.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Sárvár

Možnost on-line platby
4=3
5=4
7=6
Park Inn Sárvár

Park Inn Sárvár

2, 3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 10 520 Kč za osobu

sleva až 25%

Cena zahrnuje: all inclusive, vstupy, animace, ...

Park Inn Sárvár ****Superior, lázně a akvapark nabízí kvalitní ubytování i služby. Pobyty jsou all inclusive. Neomezené vstupy a veškeré atrakce v ceně. Park Inn je s lázněmi i celým vnitřním i venkovním akvaparkem propojen vyhřívanou chodbou.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Sárvár

Aparthotel Onyx Luxury

Apartmánový hotel Onyx Luxury **** leží 400 metrů (5 min pěšky) od lázeňského a vodního zábavního parku Sárvár. Nabízí unikátní interiéry, luxusní vybavení, pokoje a apartmány s terasou a vířivkou, menší wellness centrum se saunou, fitness centrum, půjčovnu kol, bar, restauraci a klidné prostředí.  

Maďarsko / Západní Maďarsko / Sárvár

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.