Vyberte si destinaci

Benátsko (Veneto) je severovýchodní italský region rozkládající se od Dolomit až k Jaderskému moři. Benátky, hlavní město regionu, jsou proslulé svými kanály, gotickou architekturou a karnevalovými oslavami. Benátsko bylo více než 1000 let, od 7. do 18. století, součástí mocné Benátské republiky.

Benátsko lze velmi zhruba rozdělit na tři hlavní lyžařské oblasti. V podstatě oblast severně od Belluna s oblíbeným střediskem Cortina d Ampezzo, oblast kolem Asiaga a nakonec hory severně od Verony táhnoucí se až ke břehům jezera Lago di Garda.

Možnost on-line platby
Linta Wellness Hotel & Spa

Linta Wellness Hotel & Spa

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 4 734 Kč za osobu

sleva až 15%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, parkování, vstupy ...

Hotel Linta Wellness & Spa **** leží uprostřed malebné přírody na náhorní plošině Asiago. Nabízí panoramatické výhledy do okolí, moderní interiéry, venkovní bazén, prostorné wellness centrum s vnitřním bazénem a saunovým světem, fitness centrum, restauraci a bar.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Asiago

Možnost on-line platby
Grand Hotel Misurina

Grand Hotel Misurina

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 5 770 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, parkování, vstupy ...

Grand Hotel Misurina **** leží v nádherné scenérii Dolomit, u břehu jezera Misurina, v nadmořské výšce 1754 metrů. Nabízí elegantní interiéry, krásnou lokalitu, stylové ubytování, vnitřní bazén, wellness centrum, restauraci a bar.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Cortina d'Ampezzo

Hotel Des Alpes

Od 10 700 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, animace, parkování, vstupy ...

Rodinný horský hotel Des Alpes *** leží na panoramatickém místě poblíž centra Cortiny d'Ampezzo, 3 minuty jízdy od nejbližší lanovky. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, výbornou domácí gastronomií a parkování zdarma.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Cortina d'Ampezzo

Možnost on-line platby
Residence Corte

Od 33 440 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, parkování, aktivity, ...

Residence Corte *** je součástí rezortu Corte delle Dolomiti. Leží 600 metrů od hotelu Boite, uprostřed 120hektarového modřínového a borovicového lesa, 14 kilometrů od Cortina d’Ampezzo. Nabízí 45 jedno a dvoupokojových plně vybavených apartmánů, krásné prostředí, sportovní zázemí a možnost využívat služby hotelu Boite a 200 metrů vzdálené wellness centrum s vnitřním bazénem.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Cortina d'Ampezzo

Hotel Corona

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Corona *** leží v alpském městečku Mareson di Zoldo v nadmořské výšce 1 200 metrů podél příjezdové ceny k lyžařským vlekům. Centrum města je 900 metrů od hotelu. Hotel nabízí elegantní rustikální interiéry, restauraci, bar, terasu, hernu, infra saunu, animační program pro děti a hotelový skibus.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Civetta

Thule Apartments

Cena zahrnuje: bez stravy, parkování, aktivity, ...

Thule Apartments *** leží v alpském městečku Santa Fosca poblíž Selva di Cadore, přibližně 1 km od sjezdovek Civetta a 10 km od lyžařských vleků Malga Ciapela - Marmolada, s napojením na lyžařský areál Arabba a okruh Sella Ronda. Rezidence se skládá z pěti budov rozložených na ploše více než 30 000 m2, uprostřed malebné krajiny. Nabízí komfortní ubytování, lyžárnu, prádelnu, možnost využívat wellness centrum v sousedním hotelu a parkování. Zastávka skibusu se nachází před rezidencí.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Civetta

B&B Hotel Passo Tre Croci

Cena zahrnuje: snídaně, parkování, ...

B&B Hotel Cortina Passo Tre Croci *** leží v oblasti Passo Tre Croci v alspkém průsmyksu v nadmořské výšce 1 800 m, kilometr od nejbližší lanovky, 9 minut jízdy od jezera Misurina a 13 minut jízdy od centra Cortiny d’Ampezzo. Nabízí komfortní ubytování, bar, restauraci, parkování a nádherné výhledy na okolní vrcholky Dolomit. Hotel se nachází na turistické trase vedoucí k jezeru Sorapiss.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Cortina d'Ampezzo

Hotel Boite

Hotel Boite **** je součástí rezortu Corte delle Dolomiti. Leží uprostřed 120hektarového modřínového a borovicového lesa v nadmořské výšce 1000 metrů, 2,5 km od městečka Borca di Cadore a 16 km od Cortina d´Ampezzo. Nabízí historické elegantní interiéry, 84 stylově zařízených pokojů, restauraci, bar, zázemí pro aktivní dovolenou a zvýhodněný vstup do wellness centra s vnitřním bazénem a saunou (900 metrů od hotelu). 

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Cortina d'Ampezzo

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.