Nalezeno 8 výsledků

Metropole

Hotel Krakus

Hotel Krakus

2,3 nocí

Od 1 550 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze

Příjemný hotel Krakus nabízí útulné ubytování v turisticky velmi oblíbeném historickém městě Krakov. Pohodlnou dopravu do centra města zařizuje hotelová taxi služba. Poznejte krásu jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, užijte si nabídku kulturních a společenských akcí a ochutnejte výborné polské speciality za velmi atraktivní cenu.

Polsko / Malopolsko / Krakov

Hotel Rába City Center Györ

Od 1 660 Kč za osobu

sleva až 398 Kč

Cena obsahuje: snídaně

Hotel Rába se nachází v barokním historickém centru lázeňského města Györ. Svým hostům nabízí nejen komfortní ubytování a velmi příjemnou pohostinnou atmosféru, ale také stylovou belgickou pivní restauraci s množstvím maďarských specialit. Poblíž hotelu se nachází populární zážitkové lázně Rába Quelle.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Györ

Hotel Apis

Hotel Apis

2,3,4,5 nocí

Od 1 940 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně

Hotel Apis je elegantní moderní hotel ležící hned vedle business parku a 2 km od historického centra jednoho z nejkrásnějších měst Evropy - Krakova. Nabízí elegantní interiéry, wellness centrum, výbornou gastronomii v restauraci s četnými oceněními a dobrou dostupnost do centra města.

Polsko / Malopolsko / Krakov

 B&B Hotel Prague-City

Od 2 100 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně

B&B hotel *** nabízí komfortní, cenově dostupné ubytování v centru hlavního města České republiky. Pobyty se snídaní. Nachází se 5 min od stanice metra Florenc. B&B hotely jsou známé svými atraktivními cenami po celý rok.

Česká republika / Praha / Praha

4=3
5=4
7=6
Aquaworld Resort

Aquaworld Resort

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 3 705 Kč za osobu

sleva až 2130 Kč

Cena obsahuje: polopenze

Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Budapešť

Hotel Krakus Junior

Od 3 960 Kč za pokoj


Cena obsahuje: snídaně, parkování

Hotel Krakus Junior je ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo školní výlety hledající levné ubytování v kouzelném historickém městě Krakov. Nabízí čisté pohodlné ubytování, bohaté snídaně a zvýhodněnou taxi službu do historického centra.

Polsko / Malopolsko / Krakov

Ensana Grand Margaret Health Spa Hotel (Danubius Grand Hotel)

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, aktivity

Ensana Grand Hotel (bývalý Danubius Grand Hotel Margitsziget) leží vedle lázeňského centra Ensana Health Spa Resort, se kterým je spojený vyhřívanou podzemní chodbou. Nachází se na Margaretině ostrově - jednom z nejkrásnějších zákoutí maďarské metropole. Je ideální volbou pro milovníky elegance, lázeňství a aktivního trávení volného času.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Budapešť

Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel (Resort Margitsziget)

Cena obsahuje: polopenze, vstupy

Thermal Margaret Island Spa Hotel (bývalý Danubius Health Spa Resort Margitsziget) **** leží na překrásném Margaretině ostrově v samém srdci Budapešti a je označován jako jedno z nejlepších wellness a léčebných center Evropy. Nádherná lokalita, špičkové služby, široká nabídka lázeňských procedur a blahodárná termální voda uchvátí i náročnější klienty.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Budapešť

Přihlaste se k odběru novinek