Vyberte si destinaci

Městečko Banovci se nachází v severovýchodní části Slovinska (od Prahy asi 530 km) v srdci krásné přírody. Kolem se rozkládají zlaté lány obilí a vinice.

Termální lázně Banovci se rozkládají na téměř 2000 m2 vodní plochy. Místní termální pramen je bohatý na fluoridy a dosahuje teplot 60 - 68 °C. Má blahodárný účinek hlavně na pohybový aparát a s ním spojené pooperační stavy. Hostům jsou k dispozici 3 venkovní bazény s termální vodou (34° - 38 °C), plavecký bazén s "netermální vodou" (25 °C - 27 °C), bazén se skluzavkou a dětský bazén.

K dispozici jsou různé druhy saun a pokud si budete chtít odpočinout od bazénu, je zde i příjemné wellness centrum, které nabízí různé druhy masáží a koupelí. V areálu si můžete zahrát tenis, stolní tenis, volejbal či si půjčit kolo a vyrazit na příjemnou projížďku. Tato oblast je často přirovnávána k moravské krajině, takže budete projíždět krásnou přírodou posázenou vinicemi. Na své si přijdou i vodáci a rybáři.

Lázně Banovci jsou kouzelné... doporučujeme je zejména rodinám s dětmi a to zejména díky přátelské atmosfěře, zázemí pro děti a skvělým animačním programům.

Možnost on-line platby
Hotel Zdraviliště Laško

Hotel Zdraviliště Laško

7, 2, 4, 6, 5 nocí

Od 5 193 Kč za osobu

sleva až 20%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Thermana Park Laško **** je moderní hotel propojený s lázněmi. Nabízí termální centrum s bazény a saunovým světem, venkovní vodní rodinný areál s tobogány, ajurvédské lázně, fitness centrum, restaurace, kavárny, kongresové centrum, animační programy a ideální výchozí místo pro objevování okolní přírody.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Laško

Možnost on-line platby
Eco Terme Snovik

Eco Terme Snovik

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 8 700 Kč za pokoj

sleva až 10%

Cena zahrnuje: bez stravy, polopenze, aktivity, parkování, vstupy ...

Eco Terme Snovik **** jsou nejvýše položené lázně ve Slovinsku. Nacházejí se v srdci Tuhinjského údolí, necelou hodinu jízdy od Lublaně. Nabízejí krásnou lokalitu uprostřed malebné alpské přírody, komfortní ubytování, vnitřní bazénový komplex, venkovní bazén se toboganem, saunový svět, venkovní rekreační plochy a pestrou nabídku možnosti aktivního trávení volného času v každém ročním období.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Snovik

Možnost on-line platby
Hotel Thermana Park Laško

Od 12 042 Kč za osobu

sleva až 20%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Thermana Park Laško **** je moderní hotel s lázněmi. Lázně, skvělá gastronomie, termální bazény a saunový svět, venkovní vodní rodinný areál s tobogány, ajurvedské lázně, masáže, procedury, fitness centrum, restaurace, kavárny, kongresové centrum, animační programy a ideální výchozí místo pro objevování okolní přírody.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Laško

Hotel Vila Higiea

Hotel Vila Higiea **** leží v lázeňském komplexu Terme Dobrna, 50 metrů od hotelu Vita. Nabízí moderně a stylově zařízené pokoje, romantickou snídaňovou místnost, venkovní terasu s výhledem na lázeňský park, vinný sklípek a strategickou polohu uprostřed lázní.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Dobrna

Hotel Vita

Hotel Vita **** se nachází u vchodu do lázeňského komplexu Terme Dobrna. Nabízí komfortní ubytování, wellness a rehabilitační centrum, termální bazény, saunový svět, fitness centrum a restauraci. Během pobytu si užijete nádherné prostředí, energický lázeňský park a malebné okolí protkané pěšími a cyklistickými stezkami.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Dobrna

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.